ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
KOLEKCJA VIVO - RĘCZNIE ROBIONE, WEGAŃSKIE TOREBKI MARKI ORSKA
Zobacz jak powstają torebki i kopertówki robione ręcznie marki ORSKA

To, co kupujemy ma znaczenie dla środowiska i przyszłych pokoleń. Dlatego zawarliśmy pakt z naturą. Nieoczywiste połączenia liści alokazji i ananasa, jabłek, winogron, mango i wody kokosowej zaowocowało kolekcją torebek VIVO. Skóry roślinne uzupełnione zostały podszewką z recycklingowanych butelek PET. Do przyjaznych środowisku składników dodaliśmy bogactwo kreowanych form, struktur i funkcjonalności, dla których natura jest nieprzebraną inspiracją.

Pakt z naturą

KOLEKCJA VIVO TO INNOWACYJNE MATERIAŁY OPLATAJĄCE ORYGINALNE FORMY, SZWY TWORZĄCE NATURALNE WZORY I KSZTAŁTY WYGODNIE UKŁADAJĄCE SIĘ W DŁONIACH. WYBIERZ SWÓJ MODEL I PRZEWIEŚ GO PRZEZ RAMIĘ. DOTKNIJ, OTWÓRZ, ZAMKNIJ, POGŁADŹ, DORZUĆ DROBIAZG. UŻYWAJ ZGODNIE ZE SWOJĄ NATURĄ. WYOBRAŹNIA PODPOWIE CI NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA.

Poznaj ambasadorki kolekcji VIVO
Anna Orska, Anna Pięta, Marta Karwacka i Paulina Górska w sesji promującej wegańskie torebki z kolekcji Vivo marki ORSKA

„Chciałam stworzyć produkt, który będzie wykonany w sposób odpowiedzialny. Czytałam o ludziach, którzy pracują nad skórami wykonanymi z roślin i owocowych resztek i zamarzyłam, by pracować z tymi materiałami. Cały projekt trwał dwa lata. Szukaliśmy odpowiednich firm, testowaliśmy próbki, trudziliśmy się na konstrukcją, bo wymarzyłam sobie dosyć finezyjne kształty. Wiedziałam, że muszę znaleźć kogoś z dużym doświadczeniem, który wesprze mnie w tym szalonym projekcie. Tak trafiłam do małej manufaktury, w której pracują cudowni rzemieślnicy z pasją, którzy element po elemencie, z ogromną starannością szyli każdą torebkę. Chciałam, żeby one nosiły na sobie ślad ORSKA, żeby pasowały do biżuterii, którą tworzymy”

Anna Orska
Zobacz jak są robione torebki wegańskie z kolekcji VIVO marki ORSKA
Roślinne skóry, z których robione są wegańskie torebki z kolekcji Vivo marki ORSKA biżuteria

Z JAKIEGO MATERIAŁU WYKONANA JEST TWOJA TOREBKA?
KAŻDY EGZEMPLARZ POWSTAŁ Z ROŚLINNYCH I OWOCOWYCH MATERIAŁÓW, KTÓRE SĄ INNOWACYJNĄ ALTERNATYWĄ DLA SKÓR ZWIERZĘCYCH. W DOTYKU NIE POCZUJESZ RÓŻNICY, ALE ONA ISTNIEJE. MOŻESZ JĄ DOSTRZEC, GDY PRZYJRZYSZ SIĘ BLIŻEJ PROCESOWI ICH ZRÓWNOWAŻONEJ PRODUKCJI. KLIKNIJ TU I PRZEKONAJ SIĘ, DLACZEGO WYKORZYSTALIŚMY MATERIAŁY PRZYSZŁOŚCI.

ZOBACZ PROCES I MANUFAKTURĘ
Wegańskie torebki z kolekcji VIVO otrzymały certyfiakt PETA Vegan approved

TOREBKI Z KOLEKCJI VIVO SĄ WEGAŃSKIE, CO POŚWIADCZA CERTYFIKAT PETA, MIĘDZYNARODOWEJ ORGANIZACJI WALCZĄCEJ O PRAWA ZWIERZĄT.

DROSERA

Siła przyciągania

Nikogo nie pozostawiać obojętnym, taka już jej natura. Towarzyszka codziennych przygód i wieczorowych uroczystości przyciągnie spojrzenie, złapie za serce i już nie odpuści.

SKŁAD: SKÓRA Z ODPADÓW JABŁEK + TKANINA LESS WASTE

Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Tkanina z drugiej ręki, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
czytaj dalej
Wegańska torebka Drosera z kolekcji VIVO robiona ręcznie w Polsce marki ORSKA biżuteria
Wegańska, czarna torebka Papaya z kolekcji VIVO robiona ręcznie w Polsce marki ORSKA biżuteria
PAPAYA

Tropikalna przygoda

Muśnij dłonią po gładkiej tafli owocowej skóry a poczujesz egzotyczny zew przyrody. Elegancka forma nabierze treści w połączeniu z lekkimi kreacjami Twojej wyobraźni.

SKŁAD: SKÓRA Z ODPADÓW JABŁEK / SKÓRA Z KUKURYDZY + TKANINA PET

Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z kukurydzy, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Tkanina z recyklingowanych butelek PET, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
Czytaj dalej
GOJI

Zdrowe szaleństwo

Ma ponadczasową formę i silne działanie satysfakcjonujące. Krzewi wiarę w niebanalne dodatki, neutralizuje nudę w szafie i wspomaga styl.

SKŁAD: LIŚĆ ALOKAZJI / SKÓRA Z ODPADÓW JABŁEK / SKÓRA Z ODPADÓW MANGO / SKÓRA Z KOKOSA / SKÓRA Z KUKURYDZY + TKANINA LESS WASTE / TKANINA PET

Roślinna skóra z liscia alokazji, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z mango, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z wody kokosowej, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z kukurydzy, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Tkanina z drugiej ręki, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Tkanina z recyklingowanych butelek PET, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
czytaj dalej
Wegańska torebka Drosera z kolekcji VIVO robiona ręcznie w Polsce marki ORSKA biżuteria
Wegańska, czarna torebka Falena z kolekcji VIVO robiona ręcznie w Polsce marki ORSKA biżuteria
FALENA

Dyskretny czar nocy

Nocny motyl skryje w swoim wnętrzu najważniejsze atrybuty wieczoru. Lgnie do blasku świec i wieczorowych kreacji. Rozwija skrzydła, gdy spotka swoje światło.

SKŁAD: SKÓRA Z ODPADÓW JABŁEK / SKÓRA Z KUKURYDZY + SKÓRA Z WYTŁOCZYN WINOGRON + TKANINA PET

Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z kukurydzy, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z winogrona, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Tkanina z recyklingowanych butelek PET, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
Czytaj dalej
MUNG

Kiełkująca radość

Z małego ziarna mogą urosnąć wielkie rzeczy, dlatego Mung wywołuje pełne emocji drżenie w kącikach ust. W dobrych rękach szybko się rozwinie. Kiełkuje w niej naturalna radość z bycia Twoją.

SKŁAD: SKÓRA Z ODPADÓW JABŁEK / SKÓRA Z KUKURYDZY

Roślinna skóra z kukurydzy, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
czytaj dalej
Wegańska torebka Mung z kolekcji VIVO robiona ręcznie w Polsce marki ORSKA biżuteria
Wegańska torebka Tea z kolekcji VIVO robiona ręcznie w Polsce marki ORSKA biżuteria
TEA

Esencja stylu

Esencja subtelnej siły, która stawia na nogi o poranku i nie pozwala zasnąć o zmierzchu. Płynnie przechodzi między stylami, zaspokajając pragnienie wyjątkowości każdej chwili.

SKŁAD: SKÓRA Z LIŚCIA ALOKAZJI + SKÓRA Z ODPADÓW JABŁEK / SKÓRA Z KUKURYDZY + TKANINA PET

Roślinna skóra z liścia alokazji, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z kukurydzy, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Tkanina z recyklingowanych butelek PET, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
Czytaj dalej
LEAF

Szelest żywiołów

Intensywność amazońskiej dżungli została zamknięta w liściu alokazji, który zaszeleści cicho w rytm miarowych kroków i tanecznych ruchów prosząc byś pozwoliła mu rozwinąć się jeszcze raz w Twoich dłoniach.

SKŁAD: SKÓRA Z LIŚCIA ALOKAZJI + SKÓRA Z ANANASA

Roślinna skóra z liscia alokazji, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Piniatex, roślinna skóra z ananasa, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
czytaj dalej
Wegańska torebka Leaf z kolekcji VIVO robiona ręcznie w Polsce marki ORSKA biżuteria
Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
AVOCADO

Naturalna doskonałość

Doskonały kształt nasyca wzrok niewyczerpaną pełnią inspiracji. Wzmacnia naturalną siłę drzemiącą w skórze dojrzałych owoców, dzięki czemu cała kreacja ma pełniejszy smak.

SKŁAD: SKÓRA Z ODPADÓW JABŁEK + TKANINA PET

Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Recykingowana tkanina z butelek PET, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
Czytaj dalej
NORI

Niewyczerpane bogactwo

Jej potencjał tkwi w prostocie. Czysta forma wykazuje wysokie właściwości ochronne. Źródło witalnej radości i estetycznych doznań zaskoczy Cię bogactwem możliwości.

SKŁAD: SKÓRA Z ODPADÓW JABŁEK + TKANINA LESS WASTE

Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Tkanina z drugiej ręki, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
czytaj dalej
Wegańska torebka Nori z kolekcji VIVO robiona ręcznie w Polsce marki ORSKA biżuteria
Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
JAK PIELĘGNOWAĆ TOREBKI VIVO?

Roślinne i owocowe materiały z czasem mogą zmieniać swoją strukturę i kolor. Kliknij tu i przeczytaj jak najlepiej dbać o wegańskie torebki ORSKA, by jak najdłużej mogły Cię zachwycać.

Czytaj dalej
 

Kolekcja wegańskich toreb VIVO marki ORSKA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium