ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Ręcznie robione, wegańskie torebki Vivo
Wegańskie torebki damskie ORSKA

Pakt z naturą

To, co kupujemy ma znaczenie dla środowiska i przyszłych pokoleń. Dlatego zawarliśmy pakt z naturą. Nieoczywiste połączenia liści alokazji i ananasa, jabłek, winogron, mango i wody kokosowej zaowocowało kolekcją torebek VIVO. Skóry roślinne uzupełnione zostały podszewką z recycklingowanych butelek PET. Do przyjaznych środowisku składników dodaliśmy bogactwo kreowanych form, struktur i funkcjonalności, dla których natura jest nieprzebraną inspiracją.

czytaj dalej
Zrównoważona produkcja wegańskich torebek ORSKA
Ambasadorski wegańskiej kolekcji torebek Vivo marki ORSKA

„Chciałam stworzyć produkt, który będzie wykonany w sposób odpowiedzialny. Czytałam o ludziach, którzy pracują nad skórami wykonanymi z roślin i owocowych resztek i zamarzyłam, by pracować z tymi materiałami. Cały projekt trwał dwa lata. Szukaliśmy odpowiednich firm, testowaliśmy próbki, trudziliśmy się na konstrukcją, bo wymarzyłam sobie dosyć finezyjne kształty. Wiedziałam, że muszę znaleźć kogoś z dużym doświadczeniem, który wesprze mnie w tym szalonym projekcie. Tak trafiłam do małej manufaktury, w której pracują cudowni rzemieślnicy z pasją, którzy element po elemencie, z ogromną starannością szyli każdą torebkę. Chciałam, żeby one nosiły na sobie ślad ORSKA, żeby pasowały do biżuterii, którą tworzymy”

Anna Orska

Abasadorki kolekcji torebek Vivo marki ORSKA
Paulina Górska - ambasadorka kolekcji torebek Vivo marki ORSKA

Do współpracy zaprosiliśy cztery aktywistki społeczne i ekologiczne: Paulinę Górską, Annę Piętę, Martę Karwacką i Katarzynę Zajączkowską. Dziewczyny wystąpiły w naszej kampanii lookbookowej, pokazując Wam jak różnorodnie możecie nosić wegańskie torebki ORSKA. Kim są i co robią? Poznajcie je bliżej.

poznaj ambasadorki

Kolekcja VIVO to innowacyjne materiały oplatające oryginalne formy, szwy tworzące naturalne wzory i ksztaty wygonie układające sie w dłoniach. Wybierz swój model i przewieś go przez ramię. Dotknij, otwórz, zamknij, pogładź, dorzuć drobiazg. Używaj zgodnie ze swoją naturą. Wobraźnia podpowie Ci najlepsze rozwiązania.

zobacz kolekcję
Zobacz jak powstała Twoja wegańska torebka z kolekcji Vivo
Wegańskie materiały z których robione są torebki ORSKA

Z jakiego materiału wykonana jest Twoja torebka?

Każdy egzemplarz powstał z roślinnych i owocowych materiałów, które są innowacyjną alternatywą dla skór zwierzęcych. W dotyku nie poczujesz różnicy, ale ona istnieje. Możesz ją dostrzec, gdy przyjrzysz się bliżej procesowi ich zrównoważonej produkcji. Przekonaj się, dlaczego wykorzystaliśmy materiały przyszłości.

czytaj dalej
Wegańskie torebki ORSKA mają certyfikat Peta Vegan approved

Torebki z kolekcji Vivo są wegańskie, co poświadcza certyfikat PETA, międzynarodowej organizacji walcącej o prawa zwierząt.

 
poznaj modele
Wegańska torebka koło marki ORSKA kolekcja Vivo

Avocado

Naturalna doskonałość

Doskonały kształt nasyca wzrok niewyczerpaną pełnią inspiracji. Wzmacnia naturalną siłę drzemiącą w skórze dojrzałych owoców, dzięki czemu cała kreacja ma pełniejszy smak.

Skład: skóra z odpadów z jabłek + tkanina PET

Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Recykingowana tkanina z butelek PET, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
Wegańska, zielona torebka w kształcie rosiczki marki ORSKA kolekcja Vivo

Drosera

Siła przyciągania

Nikogo nie pozostawiać obojętnym, taka już jej natura. Towarzyszka codziennych przygód i wieczorowych uroczystości przyciągnie spojrzenie, złapie za serce i już nie odpuści.

Skład: skóra z odpadów z jabłek + tkanina less waste

Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Tkanina z drugiej ręki, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
Falena wegańska torebka w kształcie ćmy z kolekcji Vivo marki ORSAK

Falena

Dyskretny czar nocy

Nocny motyl skryje w swoim wnętrzu najważniejsze atrybuty wieczoru. Lgnie do blasku świec i wieczorowych kreacji. Rozwija skrzydła, gdy spotka swoje światło.

Skład: skóra z odpadów jabłek / skóra z kukurydzy + skóra z wytłoczyn winogron + tkanina PET

Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z kukurydzy, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z winogrona, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Tkanina z recyklingowanych butelek PET, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
Leaf wegańska torebka z liścia alokazji z kolekcji Vivo marki ORSKA

Leaf

Szelest żywiołów

Intensywność amazońskiej dżungli została zamknięta w liściu alokazji, który zaszeleści cicho w rytm miarowych kroków i tanecznych ruchów prosząc byś pozwoliła mu rozwinąć się jeszcze raz w Twoich dłoniach.

Skład: skóra z liścia alokazji + skóra z ananasa

Roślinna skóra z liscia alokazji, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Piniatex, roślinna skóra z ananasa, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
Czarna, wegańska kopertówka z kolekcji Vivo marki ORSKA

Mung

Kiełkująca radość

Z małego ziarna mogą urosnąć wielkie rzeczy, dlatego Mung wywołuje pełne emocji drżenie w kącikach ust. W dobrych rękach szybko się rozwinie. Kiełkuje w niej naturalna radość z bycia Twoją.

Skład: skóra z odpadów jabłek / skóra z kukurydzy

Roślinna skóra z kukurydzy, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
Dwuczęściowa, wegańska torebka na laptopa z kolekcji Vivo marki ORSKA

Nori

Niewyczerpane bogactwo

Jej potencjał tkwi w prostocie. Czysta forma wykazuje wysokie właściwości ochronne. Źródło witalnej radości i estetycznych doznań zaskoczy Cię bogactwem możliwości.

Skład: skóra z odpadów z jabłek + tkanina less waste

Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Tkanina z drugiej ręki, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
Wegańska torebka półksiężyc z kolekcji Vivo marki ORSKA

Papaya

Tropikalna przygoda

Muśnij dłonią po gładkiej tafli owocowej skóry a poczujesz egzotyczny zew przyrody. Elegancka forma nabierze treści w połączeniu z lekkimi kreacjami Twojej wyobraźni.

Skład: skóra z odpadów jabłek / skóra z kukurydzy + tkanina PET

Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z kukurydzy, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Tkanina z recyklingowanych butelek PET, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
Wegańska orebka kuferek z kolekcji Vivo marki ORSKA

Tea

Esencja stylu

Esencja subtelnej siły, która stawia na nogi o poranku i nie pozwala zasnąć o zmierzchu. Płynnie przechodzi między stylami, zaspokajając pragnienie wyjątkowości każdej chwili.

Skład: skóra z liścia alokazji + skóra z odpadów jabłek / skóra z kukurydzy + tkanina PET

Roślinna skóra z liścia alokazji, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z kukurydzy, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Tkanina z recyklingowanych butelek PET, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
Mała wegańska torebka Goi z kolekcji Vivo marki ORSKA

Goji

Zdrowe szaleństwo

Ma ponadczasową formę i silne działanie satysfakcjonujące. Krzewi wiarę w niebanalne dodatki, neutralizuje nudę w szafie i wspomaga styl.

Skad: liść alokazji / skóra z odpadów z jabłek / skóra z odpadów z mango / skóra z kokosa / skóra z kukurydzy + tkanina less waste / tkanina PET

Roślinna skóra z liscia alokazji, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z jabłka, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z mango, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z wody kokosowej, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Roślinna skóra z kukurydzy, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Tkanina z drugiej ręki, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA Tkanina z recyklingowanych butelek PET, z której robione są wegaśkie torebki z kolekcji VIVO marki ORSKA
Jak pielęgnować torebki z wegańskiej skóry z kolekcji Vivo marki ORSKA

Jak pielęgnować torebki Vivo?

Roślinne i owocowe materiały z czasem mogą zmieniać swoją strukturę i kolor. Kliknij tu i przeczytaj jak najlepiej dbać o wegańskie torebki ORSKA, by jak najdłużej mogły Cię zachwycać.

czytaj dalej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium