Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719

Szukaj

Kontakt

 


Butiki


BUTIK ONLINE
Dąbrowskiego 330
60-406 Poznań
T: 507 150 900
pn-pt 8 - 16
sklep@orska.pl

WARSZAWA / Mysia 3
piętro I
ul. Mysia 3
00-496 Warszawa
T: 508 547 553
mysia@orska.pl
pn-so 11 - 20
Pokaż w GoogleMaps

WARSZAWA / Elektrownia Powiśle
Dobra 42
00-312 Warszawa
T:  502 580 506
powisle@orska.pl
pn-so 10 - 21
Pokaż w GoogleMaps

POZNAŃ
Stary Browar/Dziedziniec
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
T: 508 547 550
browar@orska.pl
pn - so 9 – 21
nd 10 – 20
Pokaż w GoogleMaps

BYDGOSZCZ
Zielone Arkady
Wojska Polskiego 1
85-171 Bydgoszcz
T: 887 884 788
bydgoszcz@orska.pl
pn - sb 9 – 21
Pokaż w GoogleMaps

Iris Trends
835 N Michigan Ave,
Chicago, IL 60611,
USA
Pokaż w GoogleMaps



ORSKA team


PR
Monika Pawłowska
monika@orska.pl
500 155 900

Designer
Anna Orska
anna@orska.pl
504 100 001

Marketing
Karolina Tylkowska
karolina@orska.pl
510 086 438

Showroom
Paulina Duda
Mysia 3 - piętro I
showroom@orska.pl
508 547 553

B2B
Monika Pawłowska
monika@orska.pl
500 155 900


Alior Bank numer rachunku: 81 2490 0005 0000 4600 4058 8715 w tytule przelewu należy wskazać numer zamówienia

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów