ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Kontakt

 


 

Butik online

 

BUTIK ONLINE

Startowa 3
60-408 Poznań
T: 507 150 900
pn – pt 8 – 18
sklep@orska.pl

 


 

Butiki stacjonarne

 

WARSZAWA

Mysia 3/piętro I
Mysia 3
00-496 Warszawa
T: 508 547 553
mysia@orska.pl
pn – so 10 – 20
Pokaż w GoogleMaps

WARSZAWA

Elektrownia Powiśle
Dobra 42
00-312 Warszawa
T:  502 580 506
powisle@orska.pl
pn – so 11 – 21
Pokaż w GoogleMaps

POZNAŃ

Stary Browar/Dziedziniec
Półwiejska 42
61-888 Poznań
T: 508 547 550
browar@orska.pl
pn – so 9 – 21
Pokaż w GoogleMaps

BYDGOSZCZ

Zielone Arkady
Wojska Polskiego 1
85-171 Bydgoszcz
T: 887 884 788
bydgoszcz@orska.pl
pn – sb 9 – 21
Pokaż w GoogleMaps

IRIS TRENDS

835 N Michigan Ave,
Chicago, IL 60611,
USA
Pokaż w GoogleMaps

 


 

ORSKA team

 

PR

Monika Pawłowska
monika@orska.pl
500 155 900

DESIGNER

Anna Orska
anna@orska.pl
504 100 001

MARKETING

Karolina Tylkowska
karolina@orska.pl
510 086 438

SHOWROOM

Paulina Duda
Mysia 3 - piętro I
showroom@orska.pl
508 547 553

B2B

Monika Pawłowska
monika@orska.pl
500 155 900

 


 

Alior Bank numer rachunku: 95 2490 0005 0000 4600 5185 5692 w tytule przelewu należy wskazać numer zamówienia

Klauzula informacyjna RODO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium