ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Pielęgnacja

Biżuteria marki ORSKA wykonywana jest głównie z mosiądzu. Mosiądz to stop miedzi i cynku w różnych proporcjach.

Dokładamy wszelkich starań,  aby nasze projekty były jak najbardziej wytrzymałe, jednak biżuteria jest produktem delikatnym, wymagającym odpowiedniego użytkowania.

Oto kilka zasad dzięki którym, biżuteria dłużej zachowa swoje walory.

 

 

 

Ikona przechowuj biżuterię w opakowaniu

 

 

  Przechowuj mnie w opakowaniu

Do każdego zakupu otrzymają Państwo specjalne pudełko, do przechowywania biżuterii. Opakowanie zapewnia skuteczną ochronę przed światłem i wilgocią.

 

 

 

ORSKA-ikona

 

 

  Pilnuj, żebym nie miał kontaktu z chemikaliami:

Przy użytkowaniu biżuterii należy uważać na kontakt z chemikaliami, a w szczególności perfumami i kosmetykami, których używa się na co dzień. Wskutek kontaktu z chemikaliami biżuteria może zmieniać swoją barwę, a także stać się bardziej podatna na uszkodzenia mechaniczne.

 

 

 

Chronić przed wilgocią

 

 

 Chroń mnie przed wodą i wilgocią

Mosiądz jest metalem, który wskutek kontaktu z wodą traci swój jasny, złoty kolor. Dlatego tak ważne jest aby pamiętać o zdejmowaniu biżuterii przy każdym kontakcie z wodą.

Z czasem, nawet przy prawidłowym użytkowaniu, biżuteria będzie nabierać szlachetnej barwy starego złota. Jest to naturalny proces, który zachodzi w rezultacie reakcji metalu z powietrzem. Biżuterię można odświeżyć poprzez profesjonalne czyszczenie w naszej pracowni. Nie należy samodzielnie czyścić biżuterii.

 

 

 

Biżuteria delikatna

 

 

  Pamiętaj, że jestem towarem delikatnym

Biżuteria jest produktem delikatnym, podatnym na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i zdarzenia losowe. Przy użytkowaniu należy pamiętać o uważnym obchodzeniu się z nią, a w szczególności o zdejmowaniu biżuterii przed wykonywaniem prac domowych, uprawianiem sportu, czy przed pójściem spać.

 

 

 

ORSKA-Handmade

 

 

  Handmade

Każda część naszej biżuterii, to elementy które powstają dzięki starannej pracy naszych jubilerów. Wszystkie projekty są dopracowywane i wykańczane ręcznie, co sprawia, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Dlatego też niewielkie różnice i nieregularności są nieodłącznym elementem naszych produktów.

 

Zapraszamy do naszych butików, w których można zlecić odświeżenie oraz naprawienie biżuterii.

Pamiętaj aby zabrać ze sobą okładkę na paragon, czyli papierową kopertkę w którą wkładamy dowód zakupu.  Wygląda niepozornie, ale pełni bardzo ważną rolę! Paragony często się gubią, dlatego każdorazowo zapisujemy na niej numer transakcji oraz datę zakupu. Dzięki temu nawet nie mając ze sobą paragonu możesz reklamować produkt lub swobodnie skorzystać z bezpłatnego odświeżenia.

To dlatego warto też dołączać ją do prezentów – mając ze sobą okładkę Obdarowany będzie mógł bez problemu załatwić wszelkie sprawy związane z produktem. Ale to nie wszystko! Na okładce odnajdziesz także wskazówki jak dbać o biżuterię ORSKA, by była źródłem radości przez długi czas.

Pierwsze odświeżenie w ciągu dwóch lat od daty zakupu, po okazaniu okładki do paragonu, jest bezpłatne. Każde kolejne kosztuje ok. 10% wartości biżuterii. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium