ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Jak dbać o torebkę ze skór roślinnych
Jak pielęgnować wegańskie torebki z kolekcji Vivo marki ORSKA

Torebki z kolekcji Vivo wykonane są z owocowych i roślinnych materiałw, która z czasem mogą zmieniać swoją strukturę i kolor. Przeczytaj jak najlepiej dbać o wegańskie torebki ORSKA, by jak najdłużej mogły Cię zachwycać.

Wegańska skóra lubi być przechowywana w oryginalnym opakowaniu

Opakowanie

Torebkę przechowuj w dołączonym do niej bawełnianym woreczku, dzięki czemu skóra nie ulegnie skaleczeniu ani zabrudzeniu. Torebkę możesz wypełnić papierem, by zapobiec odkształceniu.

Wegańska skóra nie lubi namiernych obciążeń

Obciążenie

Torebki z kolekcji VIVO są niczym piękna biżuteria – podkreślają charakter i przyciągają spojrzenia. By zapobiec odkształceniom, uszkodzeniom paska i rozciąganiu się materiału nie należy nadmiernie obciążać produktu.

Wegańska skóra nie lubi deszczu i wilgoci

Wilgoć

Skóry owocowe i roślinne, podobnie jak naturalne skóry zwierzęce nie lubią kontaktu z wodą. Chroń swoją torebkę przed deszczem. Zmoczenie skórzanej powierzchni może powodować nieodwracalne zmiany w wyglądzie.

Wegańska skóra nie lubi kontaktu z kosmetykami i perfumami

Chemia

Chroń powierzchnię swojej torebki przed perfumami, kosmetykami oraz czyszczącymi środkami chemicznymi – kontakt z nimi może spowodować nieodwracalne zmiany na powierzchni skóry.

Wegańska skóra nie lubi konserwacji środkami przeznaczonymi do skóry zwierzęcej

Konserwacja

Nie rekomenduje się konserwacji powierzchni torebki przy użyciu środków dedykowanych skórze naturalnej. Jeśli torebka ulegnie zabrudzeniu delikatnie usuń je miękką, wilgotną ściereczką, a następnie wytrzyj do sucha.

Wegańska skóra nie lubi wysokiej temperatuty i nadmiernej ekspozycji na słońce

Temperatura

Podobnie jak naturalne skóry zwierzęce, torebki wykonane z materiałów owocowych i roślinnych należy chronić przed nadmiarem słońca oraz kontaktem ze źródłami wysokiej temperatury (torebki bezwzględnie nie należy prasować ani suszyć suszarką czy na kaloryferze). Jeśli torebka zamokła, włóż do środka papier lub inny materiał, który zabezpieczy ją przed odkształceniem i wchłonie wilgoć, a następnie pozostaw do naturalnego wyschnięcia w temperaturze pokojowej.

Wegańska skóra nie lubi ostrzych krawędzi, które mogą uszkodzić lub porysować jej powierzchnię

Skaleczenia

Chroń powierzchnię torebki przed ostrymi i chropowatymi powierzchniami – jak każdy przedmiot, skóra owocowa i roślinna może ulec skaleczeniu i uszkodzeniu mechanicznemu.

Wegańska skóra lubi Ci towrzyszczyć, kochaj swoją torebkę i ciesz się nią przy każdym użyciu

Miłość

A najważnejsze jest aby torebkę kochać, niech towarzyszy Ci w codziennych przygodach i przy wyjątkowych okazjach. Pamiętając o kilku powyższych radach noś torebkę VIVO z radością i ciesz się jej oryginalnym kształtem. Niech Ci dobrze służy :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium