ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
AMBASADORKI KOLEKCJI VIVO
AmbasadorkI wegańskiej kolekcji torebek marki ORSKA

Do współpracy zaprosiliśmy trzy aktywistki społeczne i ekologiczne:
Paulinę Górską, Annę Piętę i Martę Karwacką.

Dziewczyny wystąpiły w naszej kampanii lookbookowej, pokazując Wam jak różnorodnie możecie nosić wegańskie torebki ORSKA.
Kim są i co robią? Poznajcie je bliżej.

Ambasadorki wegańskich torebek z kolekcji VIVO marki ORSKA - Anna Pieta,  Paulina Górska, Marta Karwacka

Ambasadorka wegańskiej kolekcji torebek marki ORSKA - Paulina Górska

Paulina

Promotorka ekologicznego stylu życia, ekoaktywistka, pasjonatka CSR. Prowadzi w mediach społecznościowych popularne profile @eko.paulinagorska, obserwowane przez kilkadziesiąt tysięcy osób. Autorka bloga paulinagorska.com. Prelegentka na konferencjach dotyczących zrównoważonego stylu życia. W przeszłości zawodowo zarządzała produktami internetowymi w spółkach mediowych. Na co dzień mama Apolonii i Gai.

Ambasadorka wegańskiej kolekcji torebek marki ORSKA - Marta Karwacka

Marta

Ekspertka ds. zrównoważonego rozwoju oraz CSR, właścicielka firmy doradczej GOOD IMPACT. Jest przekonana, że zarządzanie przez wartości ma sens biznesowy i społeczny oraz, że świadomi konsumenci to nieodłączny element społecznej odpowiedzialności firm. Jej praca doktorska na temat CSR otrzymała w 2013 roku I nagrodę w presiżowym konkursie VERBA VERITATIS. Prelegenta na wielu konferencjach. Laureatka ELLE Style Awards 2018 za promowanie odpowiedzialności w branży mody. Prowadzi blog How to Wear Fair. Prywatnie mama Stacha i Ludwika.

Ambasadorka wegańskiej kolekcji torebek marki ORSKA - Anna Pieta

Ania

Aktywistka społeczna, ekspertka ds. zrównoważenia w modzie i prowadząca podcast MUDA Talks (o zrównoważeniu, ekologii i ekonomii cyrkularnej). Była odpowiedzialna za strategię zrównoważenia i łańcuch dostaw marki NAGO. Wcześniej przez kilka lat organizowała targi rzemiosła i mody autorskiej HUSH Warsaw, jako dyrektor artystyczna i współwłaścicielka marki. Swoje teksty o świadomej konsumpcji i odpowiedzialnej modzie publikowała w VOGUE.PL, NOIZZ.PL czy DESIGN ALIVE. Życiowe motto: bądź głosem nie echem.

 
Kolekcja wegańskich toreb VIVO marki ORSKA
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium