ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Gwarancja i reklamacje

Ikona ORSKA bizuteria Kolorystyka biżuterii

Biżuteria marki ORSKA wykonywana jest głównie z mosiądzu. Mosiądz to stop miedzi i cynku w różnych proporcjach. Mosiężne wyrobu to wyjątkowe produkty, ponieważ żyją i zmieniają się wraz ze swoim właścicielem. Nowy mosiężny wyrób ma barwę jasnego złota lub grafitową, jeśli został pokryty oksydem. Z czasem kolor złota ciemnieje i nabiera szlachetnej głębi. Oksyd z kolei jaśnieje nabierając charakteru vintage.

Użytkowana biżuteria dojrzewa wraz ze swoim właścicielem pod wpływem jego stylu życia i sposobu noszenia biżuterii. Delikatne zmiany koloru metalu są rezultatem naturalnej ewolucji biżuterii dzięki czemu zyskuje ona indywidualny charakter.

 

Ikona ORSKA biżuteriaJak dbać o biżuterię

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty były jak najbardziej wytrzymałe, jednak biżuteria jest produktem delikatnym, wymagającym odpowiedniego użytkowania.Należy ją chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, wpływem chemikaliów, kontaktem z innymi metalami oraz wilgocią. Warto zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi użytkowania biżuterii, zamieszczonymi w zakładce Pielęgnacja.

 

Ikona ORSKA biżuteriaGwarancja

W przypadku braku zgodności produktu z umową kupującemu z mocy prawda przysługują środki ochrony prawnej ze strony i na koszt ORSKA.

Jeżeli Klient w ciągu 2 lat od daty zakupu stwierdzi wady Produktu, może skorzystać z uprawnień z tytułu rękojmi, zgłaszając pisemną reklamację na adres siedziby Sprzedawcy lub na adres e-mail: sklep@orska.pl.

Uprawnieniami z tytułu rękojmi objęte są wady ukryte produktu. Nie obejmuje to uszkodzeń mechanicznych, naturalnego zużycia oraz uszczerbków wynikających z nieprawidłowego użytkowania produktów. W przypadku ujawnienia się wady ukrytej produktu w przeciągu roku do wdania produktu jest domniemanie, że wada istniała w momencie zakupu. Jeśli wada ujawni się po ponad roku od wydania produktu, jej istnienie w momencie zakupu należy udowodnić.

Ponadto w ciągu 2 lat od zakupu istnieje możliwość jednokrotnego bezpłatnego czyszczenia biżuterii. Każde kolejne czyszczenie kosztuje 10% ceny biżuterii.

 

Ikona ORSKA biżuteriaZgłaszanie reklamacji

W celu zgłoszenia reklamacji należy udać się wraz z biżuterią oraz dowodem zakupu do jednego z butików ORSKA (adresy tutaj), gdzie zgłoszenie reklamacji zostanie przyjęte. 

Alternatywnie można przesłać wypełniony formularz reklamacji (dostępny tutaj) wraz z biżuterią i dowodem zakupu na adres:

 

ORSKA
Startowa 3
60-408 Poznań
t: 507 150 900
e: sklep@orska.pl

 

Pobierz:

Formularz reklamacji

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium