ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
ORSKA biżuteria w Design Alive
ORSKA biżuteria w Design Alive
Jeden z najważnieszych portali o designie, modzie, sztuce i architekturze, Design Alive, opublikował wywiad z Anną Orską. Z redaktor Dorotą Łaski projektantka rozmawiała m.in. o kreatywności, inspiracjach, poszukiwaniu i roli cierpliwości w twórczej pracy.
 
- Szybko wchodzę w nowe rzeczy, chcę próbować, testować, miksować. Na styku różnych umiejętności, branż i materiałów tworzą się najciekawsze rzeczy. Dlatego nie zamykam się na nieoczywiste współprace. Upcycling jest przyszłością. Nie tylko dlatego, że w dobie skończonej ilości surowców musimy przyjaźniej zerknąć w stronę tych, które już mamy. Także dlatego, że zmusza do kreatywności. Dzięki temu w świecie, w którym wszystko już było, pozwala stworzyć rzeczy świeże i oryginalne. - mówi Anna Orska. 
 
Cały wywiad przeczytasz tu. A przykłady Kreatywnego wykorzystanie surowców odnajdziesz w ORSKA! Biżuteria z kolekcji New Stone ozdobiona jest syntetycznym kamieniem, zaś bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki z kolekcji Baltica są dowodem na oryginalne partnerstwo tworów natury i wytworów człowieka! Biżuteria z bursztynem współdzieli mosiężne formy z kamieniem Mare, który powstał z porzuconych sieci i lin rybackich, wydobytych z dna Bałtyku przez Fundację Mare i organizacje rybackie.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium