ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Nowe kwiaty na biżuteryjnej łące ORSKA 0
Nowe kwiaty na biżuteryjnej łące ORSKA

W biżuteryjnym ogrodzie Anny Orskiej rozkwitł kolejny gatunek kwiatów. Rabatkę z makami i niezapominajkami z kolekcji Plantis od dziś zdobią także bratki! Wiosenne kwiaty w biżuteryjnej wersji urozmaicą garderobę przez cały rok.

Osiem mosiężnych, ręcznie malowanych elementów w pracowni ORSKA zostało połączonych ozdobną śrubką tworząc misterną formę inspirowaną origami. Kolczyki i piny w kształcie bratka rosną w butikach stacjonarnych i butiku online w dwóch rozmiarach oraz trzech kolorach, które projektantka z całej palety barw, wybrała nieprzypadkowo. Róż symbolizuje radość i optymizm, chłodny błękit jest metaforą wolności, spokoju i kreatywności zaś fiolet zwiastuje bogactwo i jest synonimem mądrości, mistycyzmu oraz wytwornej elegancji.

Kolczyki i piny z kolekcji Plantis w energetycznych kolorach od ORSKA biżutieria

Ale symbolika dekoracyjnych kwiatów nie kończy się na kolorach! Według legendy potoczna nazwa tej krzyżówki fiołka pochodzi od braterskiej więzi. Bracia, którzy chcąc wypełnić wolę ojca udali się na dwa krańce ziemi, mimo dzielącej odległości potrafili wyrazić swoje wsparcie i lojalność za pośrednictwem niepozornych kwiatów.

Nieprzypadkowo symbol sąsiedzkiej serdeczności i oddania zakwitł w głowie Anny Orskiej właśnie teraz. Mosiężne bratki, podobnie jak te z przypowieści, przypominają o więzi z najbliższymi, bez względu na dzielącą odległość. Wpięte w klapę kołnierza czy zdobiące ucho będą nie tylko pięknym, wiosennym akcentem, ale także zdobną manifestacją miłości i oddania.

Ręcznie wykonana biżuteria w kształcie bratków ORSKA biżuteria

 

Biżuteria ORSKA - nowe kwiaty na łące

 Ręcznie wykonane, kolorowe kolczyki i piny w kształcie bratków od ORSKA biżuteria

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium