ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
"Warsztaty Świata - Orska w Peru" w TVN Style
"Warsztaty Świata - Orska w Peru" w TVN Style

8 marca 2020 telewizja TVN Style wyemitowała kolejny dokument z cyklu "Warsztaty Świata". Tym razem widzowie mieli okazję obserwować proces powstawania kolekcja PERU.

Wysoko w Andach Anna Orska tkała bransoletki i naszyjniki z tkaczkami ze Złotej Doliny. Na peruwiańskich wyżynach uczyła się farbowania wełny z użyciem naturalnych barwników, zgłębiała tajniki inkaskiej symboliki oraz poznawała niezwykłych ludzi, którzy żyją z hodowli alpak i owiec. Praca na wysokości 4 000 metrów n.p.m. nie należała do łatwych - Peru hartowało projektantkę codziennie przez cały pobyt, za każdym razem dając odczuć, że nie jest stamtąd.

Wszystkich chcących śledzić jej zmagania zachęcamy do obejrzenia dokumentu, który możecie znaleźć tu. Zapraszamy, wyruszcie w podróż do Peru razem z nami!

Warsztaty Świata - ORSKA w Peru

 

Twórcy filmu „Warsztaty Świata – Orska w Peru”:
Małgorzata Łupina, Paulina Tamulewicz, Przemysław Oleszczyk, Jacek Klisowski, Łukasz Żwirkowski, Janusz "Julo" Sus, Jacek Zakrzewski, Krzysztof Banaszyk, Bartosz Suchy, Witold Basiewicz, Joanna Bossowska, Katarzyna Luks, Anna Karlikowska, Mateusz Leleniewski, Emilia Wawrzyniak, Sylwia Maj Sawicka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium