ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Biżuteria dla firm: kłosy zboża w biżuteryjnych formach 0
Firmowe upominki i biżuteria B2B - ORSKA tworzy limitowaną biżuterię, która oddaje esencję firmy

Zazwyczaj w pracowni ORSKA tworzymy biżuterię, która będzie zdobić Twoje ciało. Ale czasem w zakątkach naszego rzemieślniczego warsztatu powstają wzory, które nigdy nie trafią do butików. To biżuteria przygotowana na indywidualne życzenie firm. Specjalne projekty zazwyczaj nawiązują do jakiegoś aspektu działalności klienta: wykorzystujemy komponenty powstałe w ich fabrykach, nawiązujemy do logo marki, rocznicy lub graficznego motywu przewodniego. Oryginalne dodatki stworzyliśmy już m.in. dla Netflixa czy Muzeum Sztuki Współczesnej Susch w Szwajcarii. Dziś chcemy Ci opowiedzieć o nietypowej biżuterii inspirowanej naturą.

W pewnej wielkopolskiej, rodzinnej firmie codziennie wypieka się setki bochenków chleba. Piekarnie Natura, bo o nich mowa, zna każdy poznaniak. Świeże wypieki, niesamowity zapach i skupienie na wyselekcjonowanych składnikach, to ich znak rozpoznawczy. Nie byłoby jednak chleba, gdyby nie zboże. Dorodne kłosy pszenicy czy żyta są symbolem branży piekarniczej. Budzą pozytywne skojarzenia. Motyw ten postanowiła wykorzystać projektantka Anna Orska w specjalnie przygotowanej limitowanej linii biżuterii, stworzonej dla tej właśnie marki. Charakterystyczny symbol branży piekarniczej przełożyła na biżuteryjny język.

Firmowe upominki i biżuteria B2B - ORSKA tworzy limitowaną biżuterię, która oddaje esencję firmy

Breloki, spinki mankietowe i naszyjniki, które powstały dla marki Natura są minimalistyczne i eleganckie. Zebrane wprost z pola kłosy zboża zatopiliśmy w wypełnionych żywicą geometrycznych formach z mosiądzu. Natura jest najpiękniejszą inspiracją, ale rządzi się swoimi prawami, o których warto pamiętać. A o których my zapomnieliśmy 😊 Pełne kłosy świeżego żyta wczesną wiosną – to dopiero było wyzwanie! Nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Dzięki pracy zespołowej udało się sprostać oczekiwaniom i zrealizować projekt. Przyznajemy jednak, że tworząc tę biżuterię nie przypuszczaliśmy, że to właśnie żyto będzie największą trudnością, z którą się zmierzymy. Kreatywnych rozwiązań było w tym projekcie więcej. Kłos żyta posiada długie, delikatne „włoski”, dzięki którym zyskuje charakterystyczny wygląd. Każdy kłos trzeba było więc dociąć do odpowiedniej długości, a następnie z największą starannością (by czasami włosów nie złamać) umieścić zboże we wcześniej przygotowanych formach. Czasem najlepsze rozwiązania to te najprostsze. W myśl tej zasady, kiedy wszystkie eksperymenty już zawiodły, sięgnęliśmy po specjalne środki wprost z damskiej torebki. Na ratunek przyszedł nam popularny rodzaj kosmetyków – okazało się, że lakier do włosów świetnie utrwala nie tylko włosy na głowie 😊

Limitowana linia biżuterii: naszyjników, spinek mankietowych i breloków spakowana została w opakowania ORSKA oraz uzupełniona okolicznościowym karnetem. Tak przygotowana trafiła do pracowników Natura z okazji jubileuszu marki. Kłosy żyta uwiecznione w ręcznie wytworzonej biżuterii stworzonej specjalnie dla piekarni Natura przez długie lata będą przypominać o smaku, apetycznym zapachu i pięknych emocjach jakie budzi świeży wypieczony chleb.

Biżuteria firmowa - gadżety b2b dla piekarni natura od ORSKA biżuteria

Spinki mankietowe stworzone specjalnie dla Piekarni Natura - limitowana linia biżuterii firmowej od ORSKA biżuteria

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium