ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Premiera kolekcji Julia w Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy 0
Premiera biżuterii ORSKA z kolekcji Julia w Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy.

Spotkania z Wami są dla nas zawsze wielkim świętem i ogromną przyjemnością, której nie możemy sobie odmówić. Dziękujemy za pełne dobrych emocji premiery najnowszej kolekcji biżuterii Julia oraz filmu dokumentalnego z cyklu "Rzemiosła Świata według Orskiej" w Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy. W gościnnych murach Elektrowni Powiśle, Starego Browaru oraz Hotelu Bohema w Bydgoszczy łącznie kilkaset osób miało okazję wyruszyć z Anną Orską w filmową podróż do Piechowic, by poznać hutników i zdobniczki pracujących w Hucie Julia. 

Premiera najnowszej kolekcji Julia w Warszawie - ORSKA biżuteria

Elektrownia Powiśle, czwartek 9.03.2023 r.

Warszawskie spotkanie poprowadziła ekspertka designu, wykładowczyni i dziennikarka Krystyna Łuczak - Surówka. W ciekawej rozmowie z projektantką Anną Orską dotknęła wielu poruszających tematów dotyczących wyzwań, radości i wzruszeń jakie towarzyszyły zaangażowanym w proces poznawania rzemiosła i współpracy dwóch manufaktur. Zgromadzeni goście mogli także przedpremierowo obejrzeć dokument zrealizowany przez ZOOM TV, który swoją premierę będzie mieć 17.03.2023 r. o godzinie 20.00 na kanale Zoom TV oraz w internecie. Uroczyście zapowiedziała go Małgorzata Łupina, Dyrektor Programowa stacji Kino Polska. 

W ciepłych wnętrzach Elektrowni Powiśle piechowickich opowieści wysłuchało blisko dwieście osób (dziennikarzy i przyjaciół marki), a wśród nich goście honorowi: Agnieszka i Bartosz Browarny, właściciele Huty Julia oraz przedstawiciele Uniwersytetu SWPS oraz School of Form. O kulinarną oprawę wieczoru zadbał szef kuchni Jerzy Nogal, który przygotował ucztę inspirowaną tradycyjną kuchnią karkonoską. A znakomitym daniom towarzyszyło polskie wino z winnicy Tunau.

Ręcznie wykonana, pozłacana biżuteria z kolekcji Julia eksponowana była na specjalnie zaprojektowanych ekspozytorach, w inspirowanych kobiecym ciałem kształtach i głębokim, niebieskim kolorze. Wystawa przygotowana została według koncepcji kreatywnej ORSKA Team. Prócz nowej kolekcji, która trafiła już do butików, zaproszeni goście mogli zobaczyć i zakupić unikatowe egzemplarze, wykonane tylko po jednej sztuce. Na gości czekała także ręcznie przygotowana strefa instagram friendly inspirowana szkłem kryształowym i podobnie jak ono, pięknie wykorzystująca grę świateł.

goście zgromadzeni na premierze biżuterii Julia w Elektrowni Powiśle

Premiera biżuterii ORSKA w Warszawie w gościnnych wnętrzach Elektrowni

 Premierowy pokaz biżuterii Julia w Warszawie - Małgorzata Łupina i Anna Orska na scenie

Stary Browar, piątek 10.03.2023 r. 

Hotel Bohema, poniedziałek 13.03.2023 r.

Spotkanie w Poznaniu poprowadziła Monika Pawłowska, Dyrektor Marketingu i PR ORSKA zaś w Bydgoszczy gospodarzem wieczoru był Tomasz Raczek, uznany krytyk filmowy i publicysta. Poznańskim gościom ORSKA filmowy seans umiliła firma LATE, która zadbała o oświetlenie współgrające z atmosferą.goście mieli okazję poznać Agnieszkę, właścicielkę Huty Julia oraz razem z Anną Orską obejrzeć premierowy dokument z cyklu Rzemiosła Świata. Film spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem - momentami było dużo śmiechu, momentami dużo wzruszeń. 

W Bydgoszczy odbyły się aż dwie premiery! Pierwsza miała miejsce w butiku ORSKA i pojawili się na niej głównie stali klienci marki. Druga, wieczorową porą odbyła się w Hotelu Bohema, który zorganizował wieczór z kolekcją Julia dla wielbicieli rzemiosła i... kulinariów. Z premiery, której towarzyszyła wystawna kolacja, nikt nie wyszedł głodny.

Piechowice nie są ani pierwszą ani ostatnią destynacją na projektowym szlaku Anny Orskiej. Owoce kolejnej wyprawy artystki zobaczymy jesienią tego roku. I w tym też czasie zobaczymy się na kolejnym premierowym spotkaniu. Już nie możemy się doczekać!

Poznańska premiera kolekcji Julia w Starym Browarze

 Premiera kolekcji Julia i dokumentu Rzemiosła Świata w Starym Browarze w Poznaniu

 Huta Julia i Uniwersytet SWPS na premierze w Poznaniu

 Poznańska premiera kolekcji biżuterii Julia w Starym Browarze

 Premierowy pokaz kolekcji Julia od ORSKA bizuteria

Fot. Rafał Kłos, Patrycja Gromek

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium