ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Premiera kolekcji Tattoo 0
Premiera kolekcji Tattoo

 

Najnowsza kolekcja Anny Orskiej: Tattoo miała swój przedpremierowy pokaz w Starym Browarze w Poznaniu. Dzień później premierowo zaprezentowana została w Warszawie, w gościnnych murach Mysiej 3, a następnie w butiku ORSKA w Bydgoszczy. Projektantce towarzyszył współautor kolekcji, mistrz tatuażu Sławomir Frączek. Pod czujnym okiem maestro zaproszeni goście mogli sprawdzić swoje umiejętności i wytatuować egzemplarz biżuterii. Śmiałków niebrakowało! Ochoczo zasiedli za stołem i strannie tatuowali inspirowane japońską kulturą wzory. Na początku nieśmiało, z czasem zyskiwali pewności i zaskakiwali kreatywnością. 

 

Tatuowanie biżuterii z kolekcji Tattoo od ORSKA biżuteria w wykonanniu Anny Pięty

Nowa kolekcja pełna najmodniejszych tatuaży  od ORSKA biżuteria

 

Zaproszeni goście jako pierwsi mogli zobaczyć najnowszą biżuterię ORSKA. Długie naszyjniki z zawieszką z tatuażem, grawerowane pierścionki sygnety z piwonią i smokiem a przede wszystkim szerokie bransolety mankiety z kolorowymi tatuażami cieszyły się sporym zainteresowaniem. Ręcznie wykonana biżuteria prezentowana była na gipsowych ekspozytorach w kształcie ludzkiego ciała, przygotowanych specjalnie na tę okazję. 

 

artystyczna biżuteria z kolekcji Tattoo na autorskich odlewach z gipsu od ORSKA biżuteria

Bransoletki, naszyjniki i kolczyki z kolekcji Tattoo od ORSKA biżuteria na premierze nowej kolekcji Tattoo

 

Pierwszą odsłonę miała również towarzysząca biżuterii sesja zdjęciowa autorstwa Pawła Wyląga z ambasadorką kolekcji Tattoo: Melą Koteluk. To jej muzyka uprzyjemniała gościom premierowe pokazy. Firma Wedel zadbała o słodką oprawę w najlepszym wydaniu - białe czekoladki z musem truskawokowym ozdobione były piwonią, motywem przeniesionym wprost z kolekcji Tattoo. 

Kiedy Anna Orska tworzyła kolekcję Tattoo myślała o wszystkich, którzy noszą biżuterię z logo ORSKA. Grupa wiernych wielbicielek artystycznych naszyjników, bransoletek i kolczyków często rozpoznaje się po mosiężnym kółeczku, które zdobi większość z ręcznie wykonanych egzemplarzy. Te dni były świętem całej naszej małej wspólnoty. Jesteśmy wdzięczni za Waszą obecność i za to, że kolejny raz udowodniliście jak wiele możemy zrobić razem. Do zobaczenia przy okazji kolejnej premiery!

 

nowe wzory od Anny Orskiej z kolekcji Tattoo od ORSKa biżuteria

artystyczna biżuteria z kolekcji Tattoo od ORSKA biżuteria w dniu premiery projektatnka i zaproszeni goście

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium