ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Kolekcja Vietnam w futurystycznej sesji w Wysokich Obcasach Extra 0
Kolekcja Vietnam w futurystycznej sesji w Wysokich Obcasach Extra

Czy modę można skutecznie przewidywać? Wysokie Obcasy Extra podjęły wyzwanie i razem z Karolem Młodzińskim przygotowały futurystyczną sesję zdjęciową, stanowiącą subiektywną, autorską odpowiedź na pytanie o to, co będziemy nosić za 15 lat. Oto nowe tendencje w obiektywie Igi Drobisz.

Kreatywny duet na łamach styczniowego wydania magazynu prezentuje garderobę ochronną, izolującą nasze ciało od szkodliwych substancji i promieniowań, ubrania krojone przez algorytmy dokładnie na miarę, by nie marnować ani centymetra materiału oraz eklektyczną wersję minimalizmu XXI wieku, czyli odzież, którą można założyć warstwowo, by bez zbędnego bagażu być gotowym do drogi w kilka minut.

Zachęcamy do wnikliwego przyjrzenia się tej ostatniej wizji, bowiem do jej zilustrowania wykorzystano wiszące kolczyki z kolekcji Vietnam, które Anna Orska zaprojektowała podczas podróży do tego azjatyckiego kraju. Minimalistyczne wzornictwo uzupełnione unikatowymi perłami morskimi z zatoki Ha Long przywodzi na myśl dawne podróże. Kolczyki będą świetnym prezentem dla wszystkich nomadów, nie tylko w 2035 roku!

Kolczyki z kolekcji Vietnam w futurystycznej sesji w Wysokich Obcasach Extra

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium