ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Anna Orska dla Design Alive w ramach cyklu "Design w czasach zarazy" 0
Anna Orska dla Design Alive w ramach cyklu "Design w czasach zarazy"

– Paradoksalnie, wirus który zamknął nas w domach jednocześnie otworzył nas na drugiego człowieka. Odcięci od aktywności społecznych doceniamy jak wiele znaczy rozmowa, dotyk, obecność - pisze Anna Orska dla magazynu Design Alive. W ramach cyklu „#zostańwdomu, czyli design w czasach zarazy", redakcja DA pyta kolejne osoby związane z branżą designu o to, jak pandemia koronawirusa zmieniła ich życie i postrzeganie zawodu.

Anna odpowiada m.in. na pytanie o to, jak teraz wygląda jej dzień oraz jak pandemia wpłynęła na jej pracę. Dzieli się także refleksjami na temat tego, jak będzie wyglądać świat do którego wrócimy, świat po pandemii. - Zastanawiam się, czy mogliśmy przygotować się na sytuację, z którą dziś przychodzi nam się mierzyć. Czy gdybyśmy nie biegli tak szybko moglibyśmy lepiej przyjrzeć się rzeczywistości, odczytać sygnały, zareagować - deliberuje projektantka. Zaraz jednak optymistycznie dodaje:

"Chcę wierzyć, że wyjdziemy z tego silniejsi i na swój sposób lepsi. Że kiedy sztorm ustanie, a na niebie znów pojawi się słońce, będziemy się częściej uśmiechać do siebie nawzajem (...). Mam głęboką nadzieję, że ciągły bieg zastąpimy spacerem, podczas którego będziemy mogli cieszyć się nie tylko otaczającym nas pięknem, ale także nieograniczoną wolnością i nieskrępowanym kontaktem z drugim człowiekiem".

Polecamy Wam lekturę całego tekstu przygotowanego przez Anię, który znajdziecie tu.

 

Projektantka biżuterii artystycznej Anna ORSKA

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium