ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Rundo - kolekcja inspirowana żywiołem 0
Duża kolia w kolorze złotym z okrągłych elementów z kolekcji Rundo projektu Anny Orskiej

Nieprzypadkowo metaliczne kolie, bransoletki i pierścionki z kolekcji Rundo łączy z wodą niezwykłe podobieństwo. Ten żywioł jest szczególny dla projektantki Anny Orskiej. Z jednej strony koi, wyzwala i daje radość, z drugiej strony onieśmiela i przejmuje swoją potęgą. Kolekcja Rundo powstała pod wpływem wrażeń płynących z licznych morskich doświadczeń artystki.

artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska

Tworząc kolekcję Anna Orska powróciła do swych pierwszy autorskich projektów dla marki ORSKA. Kolekcja Rundo swą grafitową, falistą powierzchnią przypomina niespokojną toń morską, a okrągłe formy mosiężnych elementów przywodzą skojarzenia z kręgami na wodzie. Ręcznie kute plastry, o różnorodnych powierzchniach, pozwalają na rozbudowywanie struktury projektu w nieskończoność, na wzór bezkresnych powierzchni oceanów. Ręcznie wykonane okręgi ułożone w lejące się tafle metalu, dostosowują swoją formę do ciała. Multiplikowane rytmicznie elementy, w połączeniu z kryształami Swarovski, dają wrażenie załamującej światło mozaiki, przypominającej rozkołysaną powierzchnię morza.

artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska

Woda jako niezwykle piękny z żywiołów, daje poczucie największej wolności i siły. Właśnie te uczucia projektantka starała się przenieść na projekty z kolekcji Rundo. Kobieca, harmonijna kolekcja biżuterii artystycznej ORSKA już w butikach.

artystyczna biżuteria ORSKA biżuteria damska

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium