ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Talizman, który przypomni Ci o... Tobie.

Prawdziwa miłość, zaczyna się od pokochania siebie. Gdy utulisz własne emocje, marzenia i potrzeby, odkryjesz że możesz świadomie dzielić się nią z innymi. Słuchaj swego ciała, nie ignoruj swoich potrzeb, zaakceptuj słabości i poczuj się naprawdę sobą. Doceń jak pięknym jesteś człowiekiem – warto, bo spędzisz z nim całe życie.

EMBRACELET BY ORSKA

Hasło „Embrace Yourself”, które zdobi bransoletki ORSKA, jest wezwaniem, do zadbania o swój dobrostan. W świecie, który nieustająco wymaga i bezlitośnie ocenia ma oderwać Twoją uwagę od social mediów i zwrócić ją do środka, w stronę Twojego wnętrza. Bo to, co najbardziej wartościowe, skrywasz w sobie. Srebrna, oksydowana lub pozłacana bransoletka może być osobistym amuletem, który każdego dnia przypomni, że prawdziwa selflove nie jest narcystycznym zapatrzeniem, lecz czułym i uważnym odkrywaniem siebie.

Biżuterię możesz spersonalizować. Jaka afirmacJA będzie dodawać Ci mocy każdego dnia? Wybierz swoje dobre słowo, a my zanotujemy je na bransoletce. Wykuwamy myśli, słowa, emocje, marzenia i wspomnienia! Dzięki temu będą zawsze blisko Ciebie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium