ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Żywioł Ziemi i ogniwa w jubilerskich formach

Biżuteria męska

Kolekcja Lava inspirowana jest nieprzewidywalną, niepokorną naturą wulkanu, który w jednej chwili ze spokojnej, sennej góry może przeistoczyć się w nieokiełznany żywioł. Owoc erupcji - gorąca, płynna skała - po wyrzuceniu na powierzchnię bardzo szybko tworzy nieregularne konstrukcje: od niemal miękkich, poduszkowych po ostre, geometryczne. Dualizm ten wyraziliśmy w dwóch odmiennych liniach.

Srebrne bransoletki męskie z kolekcji Lava ORSKA Srebrny pierścionek męski z kolekcji Lava marki ORSKA
Komplet srebrnych męskich bransoletek z kolekcji Lava marki ORSKA

Dwóch bohaterów: srebro i mosiądz

Srebrna biżuteria ma asymetryczną konstrukcję i nieregularną powierzchnię, która imituje wulkaniczną skałę. W pracowni ORSKA płynny metal nakładaliśmy warstwami i szlifowaliśmy go po każdym etapie. Dzięki temu pozornie chropowata struktura jest łagodna i opływowa. Bransoletki, obrączki i kolczyki mają wypalone otwory o różnej wielkości i do złudzenia przypominają fragmenty zastygłej magmy.

zobacz kolekcję
ALT

Mosiężna linia inspirowana jest lawą odłamkową. Każda bryła metalu została przez nas ręcznie wypiłowana, dlatego biżuteria ma mocno zarysowane, charakterne fasety. Minimalistyczna ozdoby geometrycznej, surowej formie, budzą skojarzenia z mocą i siłą. Industrialny charakter linii dodatkowo podkreślają mosiężne ćwieki.

zobacz kolekcję
Długie naszyjniki męskie z kolekji Lava marki ORSKA
Geometryczna biżuteria męska z kolekcji Lava marki ORSKA
TEXT ALT

Lawa stała się inspiracją do powstania męskiej kolekcji ORSKA, ponieważ łączy w sobie żywioł ziemi i ognia, tak jak panowie łączą siłę z wrażliwością. Zderzenie niejednolitych stylistyk jest próbą odpowiedzi na różne potrzeby współczesnych mężczyzn. Dwoistość kolekcji podkreśla oryginalność i złożoności męskiego stylu.

zobacz kolekcję
Srebrna biżuteria męska
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium