ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719

Kamienie naturalne zasługują na własne królestwo nie mniej niż rośliny i zwierzęta, gdyż ich różnorodność i zasięg w niczym nie ustępują innym imperiom. Minerały rodziły się przez wieki, bez pośpiechu nabierając swoich naturalnych struktur i kolorów. Rzeczywiście, doskonałości nie warto poganiać! Dzięki setkom i tysiącom lat pracy Ziemi dziś możemy cieszyć się harmonizująca mocą kryształów górskich. Zamknięte w mosiężne formy ORSKA i zawieszone na długich łańcuchach mogą być oczyszczającym amuletem - jeśli wierzysz w ezoteryczne właściwości. Mogą być prezentem czule przywodzącym najpiękniejsze wspomnienia. Ale mogą też po prostu efektownie zdobić Twój dekolt, nie tylko od święta.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kryształ górski jest odmianą kwarcu, która w jubilerstwie najczęściej występuje w postaci przezroczystej. Jednak w projektach ORSKA próżno szukać tych idealnie transparentnych. Projektantka Anna Orska w limitowanej linii naszyjników z kolekcji Terra wykorzystała kamienie z barwnymi inkluzjami, dzięki czemu każdy z nich mieni się różnymi barwami. W swoich projektach postawiła na różnorodność i niepowtarzalny rys, uformowany przez Ziemię miliony lat temu. Dzięki barwnym wrostkom innych minerałów unikatowe naszyjniki ORSKA odnajdziesz w kolorach wpadających w żółcie, pomarańcze a nawet błękity i szarości. 

Naszyjnik z kamieniem górskim - talizman

Jeśli wierzysz w ezoteryczne właściwości naszyjnik z kryształem górskim będzie idealnym amuletem. O jego oczyszczającej mocy krążą legendy! Podobno kojąco wpływa na osobę, która ma go zawsze przy sobie, rezonując jednocześnie na jej otoczenie. Od wieków wierzy się w jego właściwości ochraniające przed złymi mocami, harmonizujące i neutralizujące. Podobno może nawet oczyszczać z toksyn i zobojętniać wszelkie szkodliwe wpływy.

Naszyjnik z kamieniem górskim - unikat

Jeśli nie wierzysz w talizmany, być może docenisz po prostu wyjątkowe artystyczne zdolności Matki Natury oraz oryginalny design ORSKA. To połączenie ma moc! Podkreśla styl, dodaje pewności siebie i odważnie przyciąga spojrzenia. Nie ma dwóch takich samych naszyjników, tak jak nie ma dwóch takich samych kryształów górskich. Każdy ma w sobie coś charakterystycznego, coś, czego nie można powtórzyć. I obdarza tym swoim indywidualnym urokiem każdego, kto go posiądzie. Nie mamy poparcia badań naukowych, ale możesz nam wierzyć, sprawdziliśmy to! Naszyjnik z kryształem górskim ORSKA ma bezbłędną, stuprocentową skuteczność w zbieraniu komplementów ;)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium