Wymiany i zwroty

Zawsze mamy nadzieję, że nasze projekty będą sprawiać swoim nowym właścicielom mnóstwo radości przez długi czas.
Aby każdy klient był w pełni zadowolony z posiadanej biżuterii, ORSKA  akceptuje zwroty zamówień zakupionych w butiku online, w ciągu 14 dni od doręczenia ich.
Żeby zwrócić zakupione produkty, wystarczy wypełnić formularz zwrotu, dostępny poniżej, i odesłać go wraz z biżuterią i dowodem zakupu na adres:

ORSKA
Dąbrowskiego 330
60-406 Poznań
T: 507 150 900

 
Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być zapakowany w oryginalne opakowanie.
 
Koszt przesyłki biżuterii do pracowni ORSKA pokrywa zwracający.
 
Biżuteria zakupiona w butikach stacjonarnych nie podlega zwrotom.
 
Istnieje możliwość wymiany biżuterii na model w tej samej bądź wyższej cenie, w ciągu 30 dni od momentu odbioru zamówienia, po okazaniu dowodu zakupu biżuterii. Produkty można wymienić na inne o tej samej lub wyższej wartości. Wymieniany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być zapakowany w oryginalne opakowanie.

Aby wymienić zamówienie należy odesłać bizuterię na adres wskazany powyżej wraz z danymi kontaktowymi, paragonem oraz informacją o chęci wymiany. 
Nową biżuterię należy zamówić na stronie internetowej ORSKA wybierając pobranie lub przelew jako formę płatności. oraz dodając informację o wymianie w komentarzu do zamówienia. W odpowiedzi zostanie wysłana informacja o ewentualnej wysokości pobrania lub przelewu.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu
ORSKA team
sklep@orska.pl
t: 507 150 900
 

Pliki do pobrania