ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Najpiękniejsze pierścionki 0
Najpiękniejsze pierścionki

Pierścionki są symbolem związku, wierności, czasem przynależności do danej grupy czy społeczności. Przez wieki wierzono, że mogą być amuletami, chroniącymi przed złymi mocami. Dziś, kiedy rzucanie klątwy nie jest już popularnym zajęciem;), odnajdują się w roli pamiątki, w której zapisujemy piękne wspomnienia i emocje; ozdoby, która uzupełnia strój i odzwierciedla nastrój lub prezentu, który wyraża więcej niż tysiąc słów.

Ulubiona biżuteria na wakacjach 0
Ulubiona biżuteria na wakacjach

Biżuteria ORSKA sprawdza się w każdej sytuacji! Dodaje elegancji zarówno podczas spotkania w biurze, jak i telekonferencji. Dobrze prezentuje się na garden party, przyjęciach weselnych i imprezach w salonie. Co najlepiej podkreśli złotą opaleniznę? Ile głów, tyle pomysłów. By jakoś odnaleźć się w tym wachlarzu opcji ORSKA Team przygotował swoje typy.

Pin – mała ozdoba, duże wrażenie 0
Pin – mała ozdoba, duże wrażenie

Pierścionek, naszyjnik, bransoletka czy kolczyki – bez którego elementu nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu? Jeśli biżuteria jest stałym elementem Twojej garderoby to świetnie się składa, że czytasz ten tekst. Odkryjesz bowiem jeszcze jeden rodzaj mosiężnych dodatków, który skradnie Twój zachwyt. Pin - skromny, acz efektowny. 

Pszczele inspiracje w pracowni ORSKA 0
Pszczele inspiracje w pracowni ORSKA

Z okazji Wielkiego Dnia Pszczół obchodzonego w Polsce 8 sierpnia chcemy pokazać Wam jak te niezwykłe owady zainspirowały Annę Orską do stworzenia kolekcji Apis. W pracowni tłoczno jak w ulu, a zbiorowy wysiłek przyniósł zaskakująco smaczne efekty. Przekonajcie się sami!

Kolczyki do zadań specjalnych 0
Kolczyki do zadań specjalnych

Kolczyki. Każda kobieta ma swoich faworytów w tej dziedzinie. Część postawi na długie wiszące, część będzie pożądliwie zerkać w stronę tych na sztyfcie. Drobne, dyskretnie podkreślające kolor oczu lub okazałe, przyciągające spojrzenia innych. Klasyczne, eleganckie lub te z nowoczesnym twistem. Projektantka Anna Orska przygotowała kilkadziesiąt różnorodnych wzorów.

Podróżnicze rekomendacje Anny Orskiej na Vogue.pl 0
Podróżnicze rekomendacje Anny Orskiej na Vogue.pl

Jakie inspiracje Anna Orska przywiozła z podróży dookoła Bałtyku? Czego nie można pominąć, gdy rusza się za wielką wodę? Co wywołuje uśmiech radości i inspiruje najbardziej? Kilka podpowiedzi znajdziecie na vogue.pl w specjalnie przygotowanych przez Anię rekomendacjach. Przekonajcie się, jak wygląda Skandynawia pełna sztuki.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium