ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Biżuteryjny zielnik ORSKA 0
Biżuteryjny zielnik ORSKA

ORSKA zaprojektowała swój długowieczny zielnik. Ma tę przewagę nad tradycyjnym, że nie musi być podziwiany jedynie na kartach książki, rozdzielonych pergaminem. Można nim ozdobić własne ciało. Jako entuzjastka zielonych krajobrazów i otwartych przestrzeni stworzyła kolekcję Bery która hołduje doskonałości naturalnych form. Szanując wdzięk roślin projektantka starała się jak najmniej ingerować w swoich projektach w ich faktyczny kształt.

Vietnam by ORSKA - Anna Orska o projektowaniu w podróży 0
Vietnam by ORSKA - Anna Orska o projektowaniu w podróży

Anna Orska to postać nietuzinkowa, co znajduje odzwierciedlenie w projektowanej przez nią biżuterii. Artystka znana z wykorzystania niestandardowych materiałów, takich jak sprzęt wspinaczkowy, kowalstwo artystyczne czy otoczaki z hiszpańskich plaż, od kilku lat eksploruje kolejne, nietypowe dla jubilerstwa obszary. 

Perły z zatoki Ha Long - kolekcja Vietnam 0
Perły z zatoki Ha Long - kolekcja Vietnam

Perły są jednym z najbardziej charakterystycznych, niezwykłych i pięknych klejnotów na ziemi. Nic więc dziwnego, że człowiek zakochał się w nich, a jego miłość trwa już od zarania dziejów. To pewnie jeden z powodów dla którego, mają tak bogatą symbolikę w rozmaitych zakątkach świata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium