Pierścionek z kolekcji Vietnam - VIP56-3

Pierścionek z kolekcji Vietnam

60% srebro,
25% laka
10% masa perłowa
5% perły hodowlane

Piękny pierścionek został zaprojektowany pod wpływem inspiracji Anny Orskiej podróżą do Wietnamu. Minimalistyczne wzornictwo uzupełnione elementem czarnego, wietnamskiego rękodzieła oraz masy perłowej ukazuje współczesną interpretację azjatyckiej sztuki według projektantki.

Srebrny pierścionek jest zdobiony rękodziełem stworzonym z wykorzystaniem tradycyjnej techniki lakowania charakterystycznej dla tej części kontynentu. Lakowany komponent o wysokim połysku jest inkrustowany ornamentami z motywem roślinnymi zrobionymi z masy perłowej. Oprawa pierścionka jest wykonana za srebra, po boku ma osadzona srebrną rurkę zamkniętą małą słodkowodną perełką Szerokość pierścionka wynosi ok. 3,5 cm, długość ok. 4,5 cm.

Niezwykły design pierścionka nadaje mu nowoczesnego ale i egzotycznego charakteru, dzięki czemu będzie ciekawym dopełnieniem każdego stroju. Pierścionek wraz z pasującymi kolczykami z kolekcji Vietnam stworzą kompletną kompozycję idealną do klasycznej koszuli czy prostej tuniki.

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest limitowana

Index

VIP56-3 , Vietnam, Ring

Kolor

Czarny, grafitowy i biały

W polu "uwagi" w formularzu zamówienia proszę podać rozmiar palca. Dostępne rozmiary 11-22
Cena: 560,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900