Pierścionek z kolekcji Vietnam - VIP56-2

Pierścionek z kolekcji Vietnam

50% laka
40% srebro
10% masa perłowa

Piękny pierścionek został zaprojektowany podczas podróży Anny Orskiej do Wietnamu. Minimalistyczne wzornictwo oparte na czarnym elemencie wietnamskiego rękodzieła ukazuje współczesną interpretację azjatyckiej sztuki według projektantki.

Srebrny pierścionek jest zdobiony wietnamskim rękodziełem stworzonym z wykorzystaniem tradycyjnej techniki lakowania, której korzenie sięgają sześciu tysięcy lat. Lakowany komponent o wysokim połysku jest inkrustowany ornamentami z motywem roślinnym również zrobionymi z masy perłowej. Geometryczna oprawa pierścionka jest wykonana za srebra. Średnica pierścionka wynosi ok. 5 cm.

Prosty ale wyrazisty design pierścionka nadaje mu nowoczesnego i egzotycznego charakteru, dzięki czemu będzie ciekawym dopełnieniem każdego stroju. Pierścionek będzie doskonale wyglądał jako samodzielny dodatek jak i w zestawieniu z drobnymi kolczykami lub jednym z naszyjników z kolekcji Vietnam.

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest limitowana

Index

VIP56-2 , Vietnam, Ring

Kolor

Czarny, biały i grafitowy

W polu "uwagi" w formularzu zamówienia proszę podać rozmiar palca. Dostępne rozmiary 11-22
Cena: 560,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900