Pierścionek z kolekcji Vietnam - VIP48-1

Pierścionek z kolekcji Vietnam

60% srebro
20% masa perłowa
20% laka

Piękny, asymetryczny pierścionek zaprojektowany pod wpływem inspiracji Anny Orskiej podróżą do Wietnamu. Minimalistyczne wzornictwo uzupełnione elementami czerwonego azjatyckiego rękodzieła oraz masy perłowej ukazują współczesną interpretację azjatyckiej sztuki według projektantki.

Srebrny pierścionek jest zdobiony dwoma okrągłymi elementami. Jasne koło zostało wycięte ręcznie z masy perłowej. Czerwone oczko zostały zrobione ręcznie przez rzemieślników w Wietnamie techniką lakowania, której korzenie sięgają sześciu tysięcy lat. Lakowane komponenty o wysokim połysku są inkrustowane roślinnymi ornamentami również zrobionymi z masy perłowej. Geometryczną oprawę wykonano z oksydowanego srebra. Średnica oczek pierścionka wynosi ok 1,5 cm. Dostępny jest również pierścionek z elementem z czarnej laki.

Ten model stworzy piękny komplet wraz z bransoletą i kolczykami z kolekcji Vietnam. Tak skomponowany zestaw nada kreacjom o prostych, minimalistycznych krojach współczesny, niebanalny styl.

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest limitowana

Index

VIP48-1 , Vietnam, Ring

Kolor

Grafitowy, biały i czerwony

W polu "uwagi" w formularzu zamówienia proszę podać rozmiar palca. Dostępne rozmiary 11-22
Niedostępne
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900