Wymiany i zwroty

ORSKA-ikona

Zawsze mamy nadzieję, że nasze projekty będą sprawiać swoim nowym właścicielom mnóstwo radości przez długi czas.
Aby każdy klient był w pełni zadowolony z posiadanej biżuterii, ORSKA  akceptuje zwroty zamówień zakupionych w butiku online, w ciągu 14 dni od doręczenia ich.

Żeby zwrócić zakupione produkty, należy:

ORSKA
Dąbrowskiego 330
60-406 Poznań
T: 507 150 900


  • Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być zapakowany w oryginalne opakowanie.
 
  • Biżuterię możesz wysłać w dowolny, bezpieczny sposób, na przykład zamawiając kuriera DHL pod adresem orska.dhl24.com.pl/zwrot
 
  • Biżuteria zakupiona w butikach stacjonarnych nie podlega zwrotom.
 
Istnieje możliwość jednokrotnej wymiany biżuterii na model w tej samej bądź wyższej cenie, w ciągu 30 dni od momentu odbioru zamówienia, po okazaniu dowodu zakupu biżuterii.
Produkty można wymienić na inne o tej samej lub wyższej wartości. Wymieniany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być zapakowany w oryginalne opakowanie.
Aby wymienić zamówienie należy odesłać biżuterię na adres wskazany powyżej wraz z danymi kontaktowymi, paragonem oraz informacją o chęci wymiany. 
Nową biżuterię należy zamówić na stronie internetowej ORSKA wybierając pobranie lub przelew jako formę płatności. oraz dodając informację o wymianie w komentarzu do zamówienia.
W odpowiedzi zostanie wysłana informacja o ewentualnej wysokości pobrania lub przelewu.
W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu

ORSKA team
sklep@orska.pl
t: 507 150 900
 
Pobierz:
Formularz zwrotu
 

Strona orska.pl używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznaczać będzie Państwa zgodę)

Pre-loader