Kontakt


Butiki

BUTIK ONLINE
T: 507 150 900
sklep@orska.pl
WARSZAWA
Mysia 3 - piętro I
ul. Mysia 3, 00-496 Warszawa
T: 508 547 553
mysia@orska.pl
pn-so 10 - 20, nd 12 - 18
POKAŻ w GoogleMaps
POZNAŃ
Stary Browar/DZIEDZINIEC
ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
T: 508 547 550
browar@orska.pl
pn - so 9 – 21, nd 10 - 20
POKAŻ w GoogleMaps
ZOBACZ LOKALIZACJĘ BUTIKU NA PLANIE STAREGO BROWARU
BYDGOSZCZ
Zielone Arkady
Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz
T: 887 884 788
bydgoszcz@orska.pl
pn - sb 9 – 21, nd  10 - 20
POKAŻ w GoogleMaps
Iris Trends
835 N Michigan Ave,
Chicago, IL 60611,
USA
POKAŻ w GoogleMaps

ORSKA team

PR
Monika Pawłowska
monika@orska.pl
500 155 900
Designer
Anna Orska
anna@orska.pl
504 100 001
Marketing
Karolina Tylkowska
karolina@orska.pl
510 086 438
Showroom
Ola Rusiniak
Mysia 3 - piętro I
showroom@orska.pl
691 986 889
B2B
Monika Pawłowska
monika@orska.pl
500 155 900

Strona orska.pl używa cookies i podobnych technologii