Kontakt

Drodzy klienci w związku z obecną sytuacją, w trosce o Wasze zdrowie, wszystkie butiki stacjonarne ORSKA są zamknięte do odwołania.

Butik online działa bez zakłóceń i wszystkie zamówienia są realizowane terminowo.

Zapraszamy do kontaktu z butikiem online:

sklep@orska.pl

510 086 438


Butiki

BUTIK ONLINE
T: 507 150 900
pn-so 8 - 16
sklep@orska.pl
WARSZAWA
Mysia 3 - piętro I
ul. Mysia 3, 00-496 Warszawa
T: 508 547 553
mysia@orska.pl
pn-so 10 - 20
Pokaż w GoogleMaps
POZNAŃ
Stary Browar/Dziedziniec
ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
T: 508 547 550
browar@orska.pl
pn - so 9 – 21
Pokaż w GoogleMaps
Zobacz na planie Starego Browaru
BYDGOSZCZ
Zielone Arkady
Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz
T: 887 884 788
bydgoszcz@orska.pl
pn - sb 9 – 21
Pokaż w GoogleMaps
Iris Trends
835 N Michigan Ave,
Chicago, IL 60611,
USA
Pokaż w GoogleMaps

ORSKA team

PR
Monika Pawłowska
monika@orska.pl
500 155 900
Designer
Anna Orska
anna@orska.pl
504 100 001
Marketing
Karolina Tylkowska
karolina@orska.pl
510 086 438
Showroom
Ola Rusiniak
Mysia 3 - piętro I
showroom@orska.pl
691 986 889
B2B
Monika Pawłowska
monika@orska.pl
500 155 900

Strona orska.pl używa cookies i podobnych technologii