Naszyjnik z kolekcji Vietnam - VIN96-6

Naszyjnik z kolekcji Vietnam

40% srebro
30% perły
23% laka
5% masa perłowa
2% jedwab

Artystyczny, dwustronny naszyjnik zaprojektowany w czasie podróży Anny Orskiej do Wietnamu. Charakterystyczne wzornictwo, wyrazista kolorystyka czerni i bieli, oraz wykorzystanie pereł przedstawiają współczesną interpretację azjatyckiej sztuki według projektantki. Wisior został wykonany ręcznie przez lokalnych artystów, z wykorzystaniem tradycyjnej techniki lakowania, charakterystycznej dla tej części Azji. Z jednej strony wisior jest pokryty czerwoną laką, z drugiej czarną. Obie strony są inkrustowane ornamentami z masy perłowej z motywami roślinnymi. Wisior jest oprawiony w srebro, u góry oprawa jest uzupełniona delikatnymi perłami słodkowodnymi. wisior został zawieszony na sznurze nieregularnych pereł morskich z zatoki Halong. Przy zapięciu jest podwieszony czerwony frędzel oraz srebrne logo ORSKA.

Oryginalny i bogaty design czyni z naszyjnika idealne dopełnienie prostego minimalistycznego stroju. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do powłóczystej sukni jaki i czarnej, luźnej tuniki.

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest limitowana

Index

VIN96-6 , Vietnam, Necklace

Kolor

Biały, czerwony, czarny i grafitowy

Długość regulowana
Cena: 960,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900