Naszyjnik z kolekcji Vietnam - VIN96-5

Naszyjnik z kolekcji Vietnam

35% srebro
35% perły
20% laka
10% nacre

Artystyczny, limitowany naszyjnik zaprojektowany w czasie podróży Anny Orskiej do Wietnamu. Nietuzinkowe wzornictwo, klasyczna kolorystyka czerni i bieli, oraz wykorzystanie pereł przedstawiają współczesną interpretację azjatyckiej sztuki według projektantki. Wisior został wykonany ręcznie przez lokalnych artystów, z wykorzystaniem tradycyjnej techniki lakowania, charakterystycznej dla tej części Azji. Wisior jest pokryty czarną laką i inkrustowany ornamentami z masy perłowej z motywami roślinnymi. Minimalistyczna oprawa została wykonana ze srebra. Całość jest zawieszona na sznurze nieregularnych pereł morskich z zatoki Halong. Przy zapięciu jest podwieszony czarny frędzel oraz srebrne logo ORSKA. Długość wisiora wynosi ok 12 cm, a długość sznura pereł ok. 80 cm.

Oryginalny i prosty design czyni z naszyjnika idealne dopełnienie prostego minimalistycznego stroju. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do powłóczystej sukni jaki i luźnej tuniki.

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest limitowana

Index

VIN96-5 , Vietnam, Necklace

Kolor

Biały, czarny i grafitowy

Długość regulowana
Cena: 960,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900