Naszyjnik z kolekcji Vietnam - VIN96-4

Naszyjnik z kolekcji Vietnam

40% silver
30% perły
20% laka
10% masa perłowa

Artystyczny, limitowany naszyjnik zaprojektowany w czasie podróży Anny Orskiej do Wietnamu. Nietuzinkowe wzornictwo, klasyczna kolorystyka czerni i bieli, oraz wykorzystanie pereł przedstawiają współczesną interpretację azjatyckiej sztuki według projektantki. Okrągłe elementy w wisiorze zostały wykonane ręcznie przez lokalnych artystów, z wykorzystaniem tradycyjnej techniki lakowania, charakterystycznej dla tej części Azji. Rękodzieło jest pokryte czarną laką i inkrustowane ornamentami z masy perłowej z motywami roślinnymi. Minimalistyczna oprawa została wykonana ze srebra i uzupełniona delikatnymi perełkami słodkowodnymi. Całość jest zawieszona na sznurze takich samych drobny pereł. Długość wisiora wynosi ok 13,5 cm, szerokość ok 3,5 cm.

Oryginalny i prosty design czyni z naszyjnika idealne dopełnienie prostego minimalistycznego stroju. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do powłóczystej sukni czy klasycznej koszuli

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest limitowana

Index

VIN96-4 , Vietnam, Necklace

Kolor

Czarny i biały

Długość regulowana
Cena: 960,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900