Naszyjnik z kolekcji Vietnam - VIN96-1

Naszyjnik z kolekcji Vietnam

40% srebro
30% laka
25% perły
5% nacre

Artystyczny, limitowany naszyjnik zaprojektowany w czasie podróży Anny Orskiej do Wietnamu. Nietuzinkowe wzornictwo, klasyczna kolorystyka czerni i bieli, oraz wykorzystanie pereł przedstawiają współczesną interpretację azjatyckiej sztuki według artystki. Półokrągły element w wisiorze został wykonany ręcznie przez lokalnych artystów, z wykorzystaniem tradycyjnej techniki lakowania, charakterystycznej dla tej części Azji. Rękodzieło jest pokryte czarną laką i inkrustowane ornamentami z masy perłowej z motywami roślinnymi. Minimalistyczna oprawa została wykonana ze srebra i uzupełniona u góry delikatnymi perełkami słodkowodnymi. Całość jest zawieszona na sznurze takich samych drobny perełek.

Oryginalny i prosty design czyni z naszyjnika idealne dopełnienie minimalistycznego stroju. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do powłóczystej sukni, klasycznej koszuli czy kardiganu o kroju kimono

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest limitowana

Index

VIN96-1 , Vietnam, Necklace

Kolor

Biały, czarny i grafitowy

Długość regulowana
Cena: 960,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900