Naszyjnik z kolekcji Vietnam - VIN136-2

Naszyjnik z kolekcji Vietnam

30% perły
30% srebro
20% bawełna
15% laka
5% masa perłowa

Artystyczny, dwustronny naszyjnik zaprojektowany w czasie podróży Anny Orskiej do Wietnamu. Biżuteria jest współczesną interpretacją stylistyki Wietnamu według artystki. Masywny, wieloelementowy przód zjawiskowego naszyjnika składa się z trzech długich, czerwonych frędzli oraz trzech elementów wietnamskiego rękodzieła połączonych srebrem. Okrągłe elementy z jednej strony są pokryte czerwoną laką a z drugiej czarną. Komponenty zostały wykonane przez lokalnych rzemieślników tradycyjną techniką lakowania, charakterystyczną dla tego obszaru Azji. Lakowane elementy są obustronnie inkrustowane ornamentami z masy perłowej z motywami roślinnymi. Całość jest oprawiona w oksydowane srebro, delikatnie zdobione drobnymi perłami słodkowodnymi. Wisiory zostały zawieszone na sznurze nieregularnych pereł morskich z zatoki Halong.

Naszyjnik stanowi bardzo wizerunkowy projekt, nie do przegapienia. Niezwykle pracochłonna i misterna konstrukcja w wyrazistych kolorach, zaskakuje niemal architektonicznymi walorami. Lejące się frędzle sięgają za talię, falując przy każdym ruchu. Całość stanowi egzotyczną i niebywale kobiecą kompozycję. Naszyjnik potrzebuje jedynie dobrego tła aby powstała prawdziwie widowiskowa kreacja.

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest limitowana

Index

VIN136-2 , Vietnam, Necklace

Kolor

Czerwony, biały i czarny i grafitowy

Długość regulowana
Cena: 1 360,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900