Naszyjnik | Bery - BEN46-5

Naszyjnik | Bery

90% mosiądz
10% perły hodowlane

Ręcznie robiony naszyjnik projektu Anny Orskiej inspirowany jemiołą. Roślina od starożytności uchodzi za dar bogów i lek na wszystko, co więcej, swe wyjątkowe moce roztacza również wokół swoich posiadaczy. Witalność jemioły jest tak silna, że nawet na bezlistnym drzewie pozostaje wiecznie zielona. Warto zatem skorzystać z jej magicznych mocy, gdyż noszona na szyi przywraca zdrowie, przynosi dobrobyt, chroni przed złem, zapewnia płodność i co najważniejsze, umacnia związki dusz i ciał.

Naszyjnik z jemiołą został wykonany ręcznie z mosiądzu. Roślina została odtworzona w rzeczywistym kształcie i rozmiarze. Wisior uszlachetniono perłami hodowlanymi, jego wysokość wynosi 7,5 cm a szerokość ok 5 cm. Łańcuch ma całkowitą długość ok. 95 cm. Z tyłu jest przedłużka do regulacji zakończona logo ORSKA o średnicy 1,5 cm.

Index

BEN46-5 , Bery, Necklace

Kolor

złoty lub grafitowy

Długość regulowana
W polu "uwagi" w formularzu zamówienia proszę podać wybrany wariant kolorystyczny
Cena: 460,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900