Kolczyki z kolekcji Vietnam - VIK56-4

Kolczyki z kolekcji Vietnam

40% srebro
40% laka
20% masa perłowa

Duże i wyraziste kolczyki zostały zaprojektowane podczas podróży Anny Orskiej podróżą do Wietnamu. Minimalistyczne wzornictwo uzupełnione elementami czarnego wietnamskiego rękodzieła ukazują współczesną interpretację azjatyckiej sztuki według projektantki.

Czarne elementy zostały zrobione ręcznie przez rzemieślników w Wietnamie techniką lakowania, której korzenie sięgają sześciu tysięcy lat. Lakowane komponenty o wysokim połysku są inkrustowane ornamentami z motywami ptactwa i roślin, ręcznie wycinanymi z masy perłowej. Oprawa kolczyków jest wykonana z oksydowanego srebra, tak samo jak bigle kolczyków. Ich długość wynosi ok 12 cm, lecz mimo sporych rozmiarów kolczyki są zaskakująco lekkie dzięki wykorzystaniu laki.

Ten model pięknie podkreśla szyję, będzie się szczególnie dobrze prezentował przy upiętych lub związanych włosach. Jako jedyny dodatek do minimalistycznego wzoru stworzą kompletną kreację zarówno na wieczór jaki i na dzień.

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest limitowana

Index

VIK56-4 , Vietnam, Earrings

Kolor

Czarny, grafitowy i biały

Cena: 560,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900