Kolczyki z kolekcji Vietnam - VIK56-2

Kolczyki z kolekcji Vietnam

40% srebro
30% laka
20% perły morskie
10% masa perłowa

Oryginalne kolczyki zostały zaprojektowane podczas podróży Anny Orskiej do Wietnamu. Prosta, srebrna forma została wzbogacona perłami oraz elementami wietnamskiego rękodzieła. Biżuteria ukazuje współczesną interpretację azjatyckiej sztuki według projektantki.

Czarne, owalne elementy zostały zrobione ręcznie przez rzemieślników w Wietnamie techniką lakowania, której korzenie sięgają sześciu tysięcy lat. Lakowane komponenty o wysokim połysku są inkrustowane roślinnymi wzorami, ręcznie wycinanymi z masy perłowej. Oprawa kolczyków jest wykonana z oksydowanego srebra, tak samo jak sztyfty kolczyków. U spodu kolczyków zostały osadzone srebrne rurki zakończone nieregularnymi perłami morskimi z zatoki Halong. Kolczyki mają długość około 8 cm.

Prosty i wyrazisty design kolczyków błyskawicznie przykuwa wzrok. Nieregularna biżuteria stanowi intrygującą wariację na temat sztuki Wietnamu dzięki połączeniu perły o niestandardowym kształcie z wietnamskim rękodziełem. Idealny wybór dla kobiet o niebanalnym, odważnym stylu. Kolczyki nadadzą charakteru prostym strojom, jak klasyczna czarna sukienka czy topy o kroju kimono.

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest limitowana

Index

VIK56-2 , Vietnam, Earrings

Kolor

Czarny, biały i grafitowy

Cena: 560,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900