Kolczyki z kolekcji Vietnam - VIK52-3

Kolczyki z kolekcji Vietnam

60% srebro
30% laka
10% masa perłowa

Proste, wyraziste kolczyki zostały zaprojektowane pod wpływem inspiracji Anny Orskiej podróżą do Wietnamu. Minimalistyczne wzornictwo uzupełnione elementami czerwonego wietnamskiego rękodzieła ukazują współczesną interpretację azjatyckiej sztuki według projektantki.

Czerwone, owalne elementy zostały zrobione ręcznie przez rzemieślników w Wietnamie techniką lakowania, której korzenie sięgają sześciu tysięcy lat. Lakowane komponenty o wysokim połysku są inkrustowane roślinnymi wzorami, ręcznie wycinanymi z masy perłowej. Oprawa kolczyków jest wykonana z oksydowanego srebra, tak samo jak sztyfty kolczyków. U spodu kolczyków została osadzona srebrna rurka zakończona delikatną perełką słodkowodną. Ich długość wynosi ok. 6 cm, a szerokość ok 2,5 cm.

Czerwona kolorystyka w Azji symbolizuje szczęście i pomyślność. W połączeniu z elegancką oprawą biżuterii czyni ją idealnym dodatkiem na ważne okazje. Nie tylko pięknie uzupełni wieczorowy strój, ale i zapewni powodzenie w podejmowanych wysiłkach.

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest limitowana

Index

VIK52-3 , Vietnam, Earrings

Kolor

Grafitowy, czerwony i biały

Cena: 520,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900