Kolczyki z kolekcji Vietnam - VIK52-1

Kolczyki z kolekcji Vietnam

50% srebro
30% masa perłowa
20% laka

Eleganckie kolczyki na sztyft zostały zaprojektowane pod wpływem inspiracji Anny Orskiej podróżą do Wietnamu. Minimalistyczne wzornictwo uzupełnione elementami czerwonego azjatyckiego rękodzieła oraz masy perłowej ukazują współczesną interpretację azjatyckiej sztuki według projektantki.

Srebrne kolczyki są zdobione dwoma okrągłymi elementami. Jasne elementy zostały wycięte ręcznie z masy perłowej. Czerwone, okrągłe oczka zostały zrobione ręcznie przez rzemieślników w Wietnamie techniką lakowania, której korzenie sięgają sześciu tysięcy lat. Lakowane komponenty o wysokim połysku są inkrustowane roślinnymi ornamentami również zrobionymi z masy perłowej. Oprawa kolczyków jest wykonana z oksydowanego srebra, tak samo jak zapięcia kolczyków. Ich szerokość sięga 1,5 cm, a ich długość wynosi ok. 7 cm. Dostępne są również kolczyki z czarnymi elementami z laki.

Ten model stworzy piękny komplet wraz z bransoletą i pierścionkiem z kolekcji Vietnam. Tak skomponowany zestaw nada kreacjom o prostych, minimalistycznych krojach niebanalny, wyróżniający się styl.

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest limitowana

Index

VIK52-1 , Vietnam, Earrings

Kolor

Grafitowy, biały i czerowny

Niedostępne
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900