Kolczyki z kolekcji Vietnam - VIK46-4

Kolczyki z kolekcji Vietnam

50% laka
30% srebro
20% masa perłowa

Proste, wyraziste kolczyki zostały zaprojektowane pod wpływem inspiracji Anny Orskiej podróżą do Wietnamu. Minimalistyczne wzornictwo uzupełnione elementami czarnego wietnamskiego rękodzieła ukazują współczesną interpretację azjatyckiej sztuki według projektantki.

Czarne elementy w kształcie ćwierci koła zostały zrobione ręcznie przez rzemieślników w Wietnamie techniką lakowania, której korzenie sięgają sześciu tysięcy lat. Lakowane komponenty o wysokim połysku są inkrustowane roślinnymi wzorami, ręcznie wycinanymi z masy perłowej. Oprawa kolczyków została zrobiona z oksydowanego srebra, tak samo jak sztyfty kolczyków. Wysokość i szerokość kolczyków wynosi ok. 3 cm.

Elegancką, prosta forma biżuterii czyni ją idealnym dodatkiem na każdą okazję. Nie tylko pięknie uzupełni wieczorowy strój, świetnie sprawdzi się też na ważne spotkanie czy jako element casualowego ubioru..

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest limitowana

Index

VIK46-4 , Vietnam, Earrings

Kolor

Czarny, biały i grafitowy

Cena: 460,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900