Kolczyki z kolekcji Vietnam - VIK46-2

Kolczyki z kolekcji Vietnam

50% srebro
50% perły

Oryginalne kolczyki na sztyft zostały zaprojektowane w czasie podróży Anny Orskiej do Wietnamu. Minimalistyczne wzornictwo uzupełnione unikatowymi perłami morskimi z zatoki Halong ukazuje autorską interpretację azjatyckiej sztuki według artystki. Kolczyki są wykonane z oksydowanego srebra oraz nieregularnych pereł. Jeden ma długość ok. 3 cm a drugi ok. 7 cm. Każda perła wykorzystana w kolczykach ma trochę inny kształt co czyni ją unikatową.

Prosty i wyrazisty design asymetrycznych kolczyków błyskawicznie przykuwa wzrok. Nieregularna biżuteria z kolekcji Vietnam stanowi intrygującą wariację na temat klasycznej biżuterii, dzięki połączeniu perły o niestandardowym kształcie z prostymi srebrnymi formami. Idealny wybór dla kobiet o niebanalnym, odważnym stylu. Kolczyki nadadzą charakteru prostym strojom, jak klasyczna czarna sukienka czy topy o kroju kimono.

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest limitowana

Index

VIK46-2 , Vietnam, Earrings

Kolor

Grafitowy i biały

W polu "uwagi" w formularzu zamówienia proszę podać wybrany wariant kolorystyczny
Cena: 460,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900