ORSKA
Zapraszamy do kontaktu: sklep@orska.pl I 501 152 719
Jesienne herbarium 0
Jesienne herbarium

Nasza fascynacja naturą nie jest tajemnicą. Inspiracje znajdujemy w lasach i na łąkach, w przydomowych ogródkach, w górach i nad morzem. Piękno nieregularnych struktur, drobnych szczegółów i delikatnych niedoskonałości zamykamy w biżuteryjnych formach, które dzięki technologii odlewu i precyzji wykonania wyglądają jak żywe, przypadkiem przyniesione ze spaceru. W kolekcji Bery rozgościły się już jemioły i kłosy zboża, rozrosły czterolistne koniczyny, przykleiły klonowe noski. Jednak to nie koniec - biżuteryjny zielnik ORSKA wciąż się rozrasta! Przyroda nie przestaje nas zaskakiwać, dlatego na jubilerskim stole regularnie pojawiają się nowe gałązki, szyszki i jagody. Formy doskonałe z natury przygotowujemy dla Ciebie się już nie tylko w mosiądzu, ale także w srebrze. I w wyjątkowo barwnym towarzystwie kamieni naturalnych.

Broszka z listkiem grabu i kamieniem naturalnym z kolekcji Bery od ORSKA bizuteria

Biżuteria z kamieniami naturalnymi

Jesienna odsłona kolekcji Bery inspirowana jest lasem i w metaforyczny sposób oddaje jego dwoistą naturę. Ręcznie wykonane wzory są zapisem tego, co zmienne i tego, co trwałe. Kruche, roślinne formy połączyliśmy z nieprzemijalną urodą szmaragdów, fluorytów, akwamarynów, topazów i innych kamieni naturalnych w zielonych i błękitnych kolorach, które przywołują skojarzenia z bogactwem natury. Co odnajdziesz w jesiennym herbarium ORSKA?

Biżuteria z kolekcji Bery – igły sosny

W jubilerskiej odsłonie pojawiły się długie igły sosny, z wykorzystaniem których stworzyliśmy asymetryczne kolczyki. Dary wiecznie zielonego drzewa, symbolu odwagi, potęgi i długowieczności, ozdobiły także delikatne łańcuszki i utworzyły oryginalną, szeroką obrączkę. Biżuteria z igłami sosny sprawdzi się w roli prezentu dla wszystkich stojących przed ważną decyzją lub wielkim wyzwaniem. Jeśli szukasz nietuzinkowego symbolu miłości, sosnowa, ażurowa obrączka może być ciekawym pomysłem.

Igły sosny w biżuteryjnej wersji - asymetryczne kolczyki z kolekcji Bery od ORSKA biżuteria

"Kolczyki

Biżuteria z kolekcji Bery – makówka

Kwiat maku kwitnie w kolekcji Plantis nieprzerwanie od kilku sezonów. W najnowszej linii kolekcji Bery postanowiliśmy przyjrzeć się tej roślinie od samego początku. Dlatego na jubilerskim stole ORSKA pojawiły się makówki. Symbol odradzającej się ziemi odlaliśmy w mosiądzu i srebrze, wyraźnie zaznaczając strukturę inspirowanego naturą elementu. Metafora nadziei i radości ozdobiła delikatne bransoletki i długie naszyjniki ze sznurów kamieni naturalnych. Delikatną bransoletkę z kamieni naturalnych i mosiężnymi zawieszkami w kształcie makówek możesz połączyć ze wspomnianym wcześniej czerwonym pinem w kształcie kwiatu maku. Naszyjnik z makówką zawieszoną na sznurze chryzoprazów odnajdzie się w stylizacji boho, dlatego zestaw go z kolorowymi bransoletkami ozdobionymi leśnymi jagodami i kotkami brzozy.

Naszyjnik z makówką i kamieniami naturalnymi w stylu boho z kolekcji Bery od ORSKA biżuteria

biżuteria z makówką w stylizacji boho od ORSKA biżuteria

Biżuteria z kolekcji Bery  - listki grabu

Grab jest symbolem umiłowania piękna i prawości. Odporny na trudne warunki gęsto porasta niemal każdy kontynent. Niewysoki, lecz bardzo inspirujący. Jego drobne liście o sercowatym kształcie i wyraźnie zaznaczonym użyłkowaniu utworzyły oryginalne pierścionki i subtelne kolczyki. W kolekcji Bery liście są jednym z najczęściej pojawiających się roślinnych akcentów. W jubilerskiej wersji pięknie prezentują się o każdej porze roku, ale szczególnie efektownie zdobią jesienne stylizacje. Pierścionek z listkiem grabu zestaw z wiszącymi kolczykami z listkami bukszpanu oraz z delikatną bransoletką z turkusowych kamieni naturalnych. Mimo niewielkich rozmiarów pozostają dobrze widoczne nawet w połączeniu z grubymi, wełnianymi swetrami.

Biżuteria z listkami grabu od ORSKA biżuteria - kolczyki z kolekcji Bery

Biżuteria z kolekcji Bery – gałązki rokitnika

Rokitnik jest efektowną rośliną, bogatą w pożyteczne substancje proaktywne. W Polsce naturalnie porasta tylko bałtyckie nabrzeże, ale jest też częstym gościem w przydomowych ogródkach. W najnowszej odsłonie kolekcji Bery gałązki rokitnika połączyliśmy z kolorowymi fluorytami i zamieniliśmy w okazałą kolię. Zdrowe, wąskie listki uformowaliśmy także w bransoletki i wiszące kolczyki. Piękno rokitnika możesz połączyć z innymi wzorami z kolekcji Bery. Wybierz te, które również porastają ogrody! Do naszyjnika dobierz kolczyki berberysu i pierścionek z listkiem grabu lub obrączkę w kształcie zawiniętego listka szałwii. Jeśli w centrum chcesz postawić okazałe kolczyki dobierz do nich rokitnikową bransoletkę. Połączenie dwóch metali w dwóch różnych kolorach przyciągnie spojrzenia i podkreśli nowoczesny charakter stylizacji.

Rokitnikowy naszyjni w połączeniu z pierścionkiem z listkiem szałwi z kolekcji Bery od ORSKA biżuteria

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium