Bransoletka z kolekcji Vietnam - VIA68

Bransoletka z kolekcji Vietnam

80% perły morskie z zatoki Halong
20% srebro

Wyjątkowa bransoleta zaprojektowana pod wpływem inspiracji Anny Orskiej podróżą do Wietnamu. Bransoletka powstała z unikatowych, nieregularnych pereł morskich z wietnamskiej zatoki Halong. Masywne perły zostały przełamane różnorodnymi, minimalistycznymi elementami wykonanymi ze srebrnych rurek zamkniętych drobnymi perełkami słodkowodnymi. Zapięcie oraz podwieszone logo ORSKA również są wykonane ze srebra. Minimalistyczne wzornictwo biżuterii zderzone z bogatymi i niespotykaniami perłami przedstawia współczesną interpretację Wietnamu według projektantki.

Bransoletka jest bardzo wyrazista i kobieca zarazem. Świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie wieczorowego stroju a także nietuzinkowy akcent do casualowej, minimalistycznej stylizacji

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest ściśle limitowana

Index

VIA68 , Vietnam, Bracelet

Kolor

Grafitowy i biały

W polu „uwagi” w formularzu zamówienia proszę podać obwód nadgarstka mierzony ciasno przy skórze
Cena: 680,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900