Bransoletka z kolekcji Vietnam - VIA64

Bransoletka z kolekcji Vietnam

90% srebro
5% laka
5% masa perłowa

Bransoletka na sztywnej ażurowej konstrukcji została zaprojektowana pod wpływem inspiracji Anny Orskiej podróżą do Wietnamu. Minimalistyczne wzornictwo uzupełnione elementami czarnego azjatyckiego rękodzieła ukazują współczesną interpretację azjatyckiej sztuki według projektantki.

Czarne okrągłe elementy zostały zrobione ręcznie przez rzemieślników w Wietnamie techniką lakowania, której korzenie sięgają sześciu tysięcy lat. Lakowane komponenty o wysokim połysku są inkrustowane roślinnymi wzorami ręcznie wycinanymi z masy perłowej. Oprawa bransoletki jest wykonana z oksydowanego srebra, przy krawędzi podwieszono logo ORSKA. Szerokość bransoletki wynosi ok. 10 cm.

Ten model stworzy piękny komplet wraz z kolczykami i pierścionkiem z kolekcji Vietnam. Tak skomponowany zestaw nada kreacjom o prostych, minimalistycznych krojach niezwykły styl.

Biżuteria z kolekcji Vietnam jest ściśle limitowana

Index

VIA64 , Vietnam, Bracelet

Kolor

Grafitowy, czarny i biały

W polu „uwagi” w formularzu zamówienia proszę podać obwód nadgarstka mierzony ciasno przy skórze
Cena: 640,00 pln
Zapytaj o produkt
Każdy model biżuterii jest wykonany ręcznie, w związku z czym, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.
Wiele wzorów biżuterii wykonujemy specjalnie na zamówienie klietna, zatem czas realizacji może wynieść do 10 dni roboczych.
Klient może odstąpić od zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.
Istnieje możliwość modyfikacji wzorów dostępnych w butiku online na życzenie klienta.
Zapraszamy do kontaktu! sklep@orska.pl, 507 150 900