Choinka z życzeniami od ORSKA

Choinka według ORSKA - ORSKA biżuteria Na nadchodzące święta Bożego Narodzenia życzymy każdemu tego co najlepsze: zdrowia, szczęścia, mnóstwo miłości, inspiracji i pozytywnej energii. Przeżyjcie niezapomniane chwile z najbliższymi piecząc pierniki, ucztując przy świątecznym stole, i ubierając choinkę. 

Dla wszystkich choinka jest nieodłącznym symbolem Świąt, a dla nas jest symbolem tworzenia, kreatywności i pracy. Mowa o choince jubilerskiej. W naszej pracowni mamy ich mnóstwo i towarzyszą nam przez cały rok. Są dla nas bardzo cenne. Na naszych drzewkach rosną wspaniałe rzeczy, które nie występują w naturze. Rosną na nich prezenty!

Choinka według ORSKA - ORSKA biżuteria

Aby prezenty wyrosły trzeba wykonać kilka kroków. Nasz prezent - metalowy prototyp, wkładamy w specjalną gumę jubilerską, w sposób otrzymujemy formę. Następnie do małego otworu znajdującego się w gumie wlewamy wosk. Z gotowych form powstają woskowe repliki. Te repliki, przekazywane są do budowy jubilerskiej choinki. W choince lekkie elementy umieszczane są od strony wierzchołka, a cięższe u podstawy drzewka. Następnie naszą choinkę z wosku odlewamy w metalu, tak uzyskujemy liczne elementy tworzące później rozbudowane jubilerskie formy. 

Choinka według Orskiej - ORSKA biżuteria

Życzymy wam wszystkim aby w te Święta prezenty dostarczyły niezapomnianych wrażeń i ogromnej radości. Niech owoce naszych choinek zawitają pod waszymi drzewkami, aby ucieszyć najbliższych w ten najbardziej magiczny dzień w roku.

Na naszych choinkach wyrosły:

Kolczyki z kolekcji Bery - BEK32-2

Perły z kolekcji Vietnam

Kolczyki z kolekcji Ajour - AJK19-2

Kolczyki z kolekcji Plantis - PLK26

Kolczyki z kolekcji Machiny - MHK21-1

Naszyjnik z kolekcji Bery - BEN46-5

Bransoletka z kolekcji Thuja - TA28

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem