Wspieramy Najlepszych Przyjaciół człowieka ;)

Aktualności Święta i okazje

piesek :)
ORSKA wspólnie z Ogólnopolską Fundacją NaszeZoo.pl zainicjowała akcję zmierzającą do wspierania zwierząt, które doznały nieszczęść w wyniku zdarzeń losowych lub celowej działalności człowieka.
piesek na baloniku     piesek mały

Mówi się, że miłość uskrzydla, w brzuchu pojawiają się motyle, a zakochani zaczynają się unosić - od kilku centymetrów nad ziemią, aż do samego nieba. Tak konsekwentne łączenie stanu nieważkości z zakochaniem nie może być przypadkiem. Anna Orska, zainspirowana nieznośną lekkością bytu towarzyszącą romantycznym uniesieniom, przygotowała na tegoroczne Walentynki filigranowe symbole miłości. Niech baloniki w różnych kształtach przypominają, że jeśli odlatywać to tylko razem! 

Miłość ma jednak wiele form i warto się nią dzielić. Mało kto zasługuje na nią tak, jak najwierniejszy przyjaciel człowieka. Aby wesprzeć te zwierzęta, które nie otrzymały wystarczająco dużo ludzkiej troski, ORSKA przekaże 10% dochodu ze sprzedaży naszyjników z walentynkowej linii biżuterii dla Ogólnopolskiej Fundacji NaszeZoo.pl

Ogólnopolska Fundacja NaszeZoo.pl pomaga bezdomnym zwierzętom, które doznały nieszczęść w wyniku zdarzeń losowych lub celowej działalności człowieka. Członkowie Fundacji ratują i leczą czworonogi, wspierają schroniska, edukują i propagują humanitarne traktowanie psów i kotów, a to wszystko przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi online, które sami rozwijają.

Pod egidą Fundacji działa między innymi charytatywna akcja dlaSchroniska.pl, dzięki której bezdomne psy i koty można wspierać przez internet. Dołączyło do niej już ponad 60 schronisk i fundacji z całej Polski. Za pośrednictwem platformy www.dlaSchroniska.pl zebrano dotychczas dary o wartości przekraczającej milion złotych. Dzięki niej już ponad tysiąc czworonogów znalazło też nowe domy. 

Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się pomóc jak największej ilości czworonogów! :)

ORSKA team

Biżuteria dla fundacji    Biżuteria dla fundacji 2


Starsze wpisy Nowsze wpisy


Zostaw komentarz

Pamiętaj, komentarz musi zostać zatwierdzony przed opublikowaniem