Teoria Ewolucji ORSKIEJ

Naszyjniki z kolekcji Machiny - Orska biżuteria

Kiedy Ania Orska zakładała swoją autorską markę w 2009. roku wiedziała, że jej symbolem ma być biało-czarne, okrągłe logo. Nie wiedziała natomiast, że bardzo naturalnie zwiąże się z jeszcze jednym symbolem, który towarzyszy jej do tej chwili.

MACHINY to jedna z pierwszych kolekcji jakie powstały pod marką ORSKA. Jest to również jedna z najbardziej obszernych i różnorodnych kolekcji. Należy do niej również skromna linia ORSKA Family, która towarzyszy ORSKIEJ od sześciu lat i jak przystało na każdą zdrową rodzinę trwa niezłomnie i ciągle się rozwija. Poznajcie teorię ewolucji ORSKIEJ.

Nie jest prawdą, że pierwszy powstał mężczyzna. Gdyby tak było naturalna selekcja mogłaby go wyeliminować zanim zdążyłby przedłużyć gatunek. Wiadomym jest, że ktoś o mężczyznę dbać musi. Nikt oczywiście nie wątpi w siłę i samodzielność panów, natomiast w ich umiejętność gotowania i instynkt samozachowawczy już trochę bardziej. 

Naszyjnik z kolekcji Machiny - Orska biżuteria Naszyjnik z kolekcji Machiny - Orska biżuteria
Naszyjnik z kolekcji Machiny - Orska biżuteria Naszyjnik z kolekcji Machiny Naszyjnik z kolekcji Machiny - Orska bizuteria Naszyjnik z kolekcji Machiny - Orska biżuteria Charms z kolekcji Machiny - Orska biżuteria Naszyjnik z kolekcji Machiny - Orska biżuteriaNaszyjnik z kolekcji Machiny - Orska biżuteriaNaszyjnik z kolekcji Machiny - Orska biżuteria 111314

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem