POKAŻ STRONĘ

Międzynarodowy Dzień Oceanów w interpretacji ORSKA

Międzynarodowy Dzień Oceanów w interpretacji ORSKA

8 czerwca to Międzynarodowy Dzień Oceanów, który przypomina nam jak ważny jest silny i zdrowy ekosystem Wielkiego Błękitu. Wszystko, co trafia do wody, ostatecznie do nas wraca. Właśnie przy użyciu produktów wytworzonych przez ludzi i wyrzuconych przez morze powstały obrazy wykonane przez Krzysztofa Dąbrowskiego. Hipnotyzujący odcień niebieskiego (tzw. błękit pruski) uzyskano stosując technikę cyjanotypii, która wykorzystuje światłoczułość soli żelaza. Cykl prac, na których zaprezentowano kolekcję Maris przypomina nam, że śmieci, których pełno w morskich głębinach, nigdy nie powinny tam trafić. Miłego oglądania!

Niech żyje bal! Najlepsza biżuteria na karnawałowe szaleństwa

Niech żyje bal! Najlepsza biżuteria na karnawałowe szaleństwa
Magiczny czas Świąt jest już za nami, w sylwestrową noc pożegnaliśmy się ze starym rokiem i z nadzieją spojrzeliśmy w kolejny. Nadszedł czas spotkań, dyskotek i bali. Uwielbiamy spotkania w gronie znajomych, tańce, śpiewy, mniejsze i większe imprezy, potańcówki, prywatki. Starannie dbamy o wybór sukienki, do której dobieramy torebkę a następnie szukamy wygodnych butów, by przetańczyć całą noc. W tym roku zachęcamy wszystkie Panie do zbudowania swojej stylizacji za pomocą biżuterii!

Bukiet kwiatów dla Babci i Dziadka od ORSKA Team

Bukiet kwiatów dla Babci i Dziadka od ORSKA Team

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy wszelkiej pomyślności oraz nieustających wzruszeń. A ponadto: uśmiechu na twarzy każdego dnia, gdy otwieracie rano oczy i odsłaniacie okno; radości z bycia z bliskimi przy wspólnym stole oraz chwili spokoju i wytchnienia każdego wieczora.  By ciepłym słowom i miłym uczynkom nie było końca! Wszystkiego dobrego!

ORSKA pod choinkę

ORSKA pod choinkę

Chodź za oknem biały puch nie pokrywa ulic to blask lampek rozświetlających miejskie place i prywatne ogródki nie pozwala zapomnieć, że mamy grudzień. Pachnący piernikami miesiąc gorączkowych i radosnych przygotowań do Świąt. Już za kilkanaście dni Święty Mikołaj, z workiem pełnym podarunków, odwiedzi wszystkich grzecznych i mniej grzecznych. Z tej okazji z radością podpowiadamy jak wywołać najszerszy uśmiech u wszystkich fanek i fanów biżuterii. Spośród wielu wzorów i kolekcji wybraliśmy kilka, by uprościć zadanie wszystkim zabieganym. Całą resztę zapraszamy do wnikliwego przeglądania oferty naszego sklepu online oraz wytrwałego przymierzania w butikach stacjonarnych!

Jak powiedzieć kocham?

Jak powiedzieć kocham?
Czym jest miłość? Czy to po prostu związek chemiczny czy też coś zupełnie nieuchwytnego? Jak to się dzieje, że człowiek nagle dostaje zawrotów głowy, nie może się na niczym skupić, a jednocześnie czuje tak ogromne szczęście?

Życzenia dla babci i dziadka od ORSKA

Życzenia dla babci i dziadka od ORSKA
Pasja nie ma wieku, radość życia nie ma wieku, uśmiech i szczęście nie mają wieku... za to mądrość przychodzi z czasem!

Choinka z życzeniami od ORSKA

Choinka z życzeniami od ORSKA
Na nadchodzące święta Bożego Narodzenia życzymy każdemu tego co najlepsze: zdrowia, szczęścia, mnóstwo miłości, inspiracji i pozytywnej energii. Przeżyjcie niezapomniane chwile z najbliższymi piecząc pierniki, ucztując przy świątecznym stole, i ubierając choinkę. 

Prezenty od ORSKA

Prezenty od ORSKA
Święta to czas radości, bycia razem z bliskimi i oczywiście prezentów! Najlepsze to te, które dwa razy sprawiają radość - obdarowującemu i obdarowywanemu. Żeby prezent miał prawdziwą magię musi być nie tylko trafiony, liczy się też odpowiednia oprawa, która wzbudzi ciekawość i zrobi świetne pierwsze wrażenie. 

Mikołajki według ORSKA

Mikołajki według ORSKA
Czy znacie legendę o świętym Mikołaju?

Biżuteria na szczęście w miłości

Biżuteria na szczęście w miłości
Szukanie ukochanej osoby, przypomina szukanie czterolistnej koniczny. Jest trudne, wymaga cierpliwości i uwagi. Wśród tysięcy trzeba dostrzec tę jedyną, szczególną koniczynkę.

Jemioła z życzeniami zdrowia, miłości i bliskości od ORSKA

Jemioła z życzeniami zdrowia, miłości i bliskości od ORSKA
Witalność jemioły jest tak silna, że nawet na bezlistnym drzewie pozostaje wiecznie zielona. Warto zatem skorzystać z jej magicznych mocy, gdyż noszona na szyi przywraca zdrowie, przynosi dobrobyt, chroni przed złem, zapewnia płodność i co najważniejsze, umacnia związki dusz i ciał.

Wspieramy Najlepszych Przyjaciół człowieka

Wspieramy Najlepszych Przyjaciół człowieka
ORSKA wspólnie z Ogólnopolską Fundacją NaszeZoo.pl zainicjowała akcję zmierzającą do wspierania zwierząt, które doznały nieszczęść w wyniku zdarzeń losowych lub celowej działalności człowieka.

Strona orska.pl używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznaczać będzie Państwa zgodę)

Pre-loader