Blog — #IwearORSKA

#IwearORSKA vol. 14 - Przemek i Olaf

#IwearORSKA Aktualności

#IwearORSKA vol. 14  - Przemek i Olaf

Nagrywając #IwearORSKA gościliśmy już miłośniczki i miłośników naszej biżuterii, przyjaciół marki, przyjaciół Anny, a teraz przyszła kolej na rodzinę! 
Poznajcie męża Ani - Przemka oraz ich syna Olafa. W naszej pracowni, obaj pojawiają się regularnie, ale po raz pierwszy w charakterze modeli. 

Więcej →


#IwearORSKA vol. 13 - Marta i Michał

#IwearORSKA Aktualności

#IwearORSKA vol. 13 - Marta i Michał

Wracamy z projektem #IwearORSKA, w którym pokazujemy, że biżuteria jest przeznaczona dla każdego. Tym razem gościmy parę - Martę i Michała, którzy z ORSKA związani są od samego początku. Mimo wieloletniego związku z marką, każda nowa kolekcja wzbudza w nich fascynację ... i odrobinę zamętu w głowach, gdyż chcieliby mieć wszystko :) Dla Marty wybór biżuterii stanowi na tyle duże wyzwanie, że to odpowiedzialne zadanie w całości przejął Michał. Doskonale zatem się składa, ze podzielają miłość do projektów Ani Orskiej. Michał do wybieranych przez siebie podarunków, lub dodać coś od siebie, co nadaje prezentom dużo bardziej osobisty charakter. Marta jest naukowcem i zajmuje się genetyką...

Więcej →


#IwearORSKA vol. 12 - Magdalena

#IwearORSKA Aktualności

#IwearORSKA vol. 12 - Magdalena

Projektem #IwearORSKA udowadniamy, że biżuteria jest przeznaczona dla każdego. W tym tygodniu, zaprosiliśmy niezwykłą kobietę, która okazuje się być jedną z najbardziej zapalonych kolekcjonerek biżuterii ORSKA. Współpraca z Magdaleną była dla nas czystą przyjemnością! Dziękujemy :) 

Więcej →


#IwearORSKA vol. 11 - Kasia

#IwearORSKA Aktualności

#IwearORSKA vol. 11 - Kasia

W dzisiejszej odsłonie #IwearORSKA przestawiamy wam Panią Kasię Sawicką -założycielkę i szefową czołowej polskiej agencji modelek GAGAMODELS. Posłuchajcie co przyciąga tę charyzmatyczną przedstawicielkę świata mody do projektów Ani Orskiej.

Więcej →


#IwearORSKA vol. 10 - Ula

#IwearORSKA Aktualności

#IwearORSKA vol. 10  - Ula

W dziesiątej odsłonie #IwearORSKA przestawiamy wam Panią Ulę, która podczas wizyty w naszej pracowni zaraziła nas niesamowitą energią. Pani Ula urzekła nas swoją elegancją oraz niezwykle oryginalną kolekcją unikatowej biżuterii, bogatą w niestandardowe projekty Ani Orskiej. 

Więcej →