POKAŻ STRONĘ

#IwearORSKA vol. 14 - Przemek i Olaf

#IwearORSKA vol. 14 - Przemek i Olaf
Nagrywając #IwearORSKA gościliśmy już miłośniczki i miłośników naszej biżuterii, przyjaciół marki, przyjaciół Anny, a teraz przyszła kolej na rodzinę! 
Poznajcie męża Ani - Przemka oraz ich syna Olafa. W naszej pracowni, obaj pojawiają się regularnie, ale po raz pierwszy w charakterze modeli. 

#IwearORSKA vol. 13 - Marta i Michał

#IwearORSKA vol. 13 - Marta i Michał

Wracamy z projektem #IwearORSKA, w którym pokazujemy, że biżuteria jest przeznaczona dla każdego. Tym razem gościmy parę - Martę i Michała, którzy z ORSKA związani są od samego początku. Mimo wieloletniego związku z marką, każda nowa kolekcja wzbudza w nich fascynację ... i odrobinę zamętu w głowach, gdyż chcieliby mieć wszystko :) Dla Marty wybór biżuterii stanowi na tyle duże wyzwanie, że to odpowiedzialne zadanie w całości przejął Michał. Doskonale zatem się składa, ze podzielają miłość do projektów Ani Orskiej. Michał do wybieranych przez siebie podarunków, lub dodać coś od siebie, co nadaje prezentom dużo bardziej osobisty charakter. Marta jest naukowcem i zajmuje się genetyką...

#IwearORSKA vol. 12 - Magdalena

#IwearORSKA vol. 12 - Magdalena
Projektem #IwearORSKA udowadniamy, że biżuteria jest przeznaczona dla każdego. W tym tygodniu, zaprosiliśmy niezwykłą kobietę, która okazuje się być jedną z najbardziej zapalonych kolekcjonerek biżuterii ORSKA. Współpraca z Magdaleną była dla nas czystą przyjemnością! Dziękujemy :) 

#IwearORSKA vol. 11 - Kasia

#IwearORSKA vol. 11 - Kasia
W dzisiejszej odsłonie #IwearORSKA przestawiamy wam Panią Kasię Sawicką -założycielkę i szefową czołowej polskiej agencji modelek GAGAMODELS. Posłuchajcie co przyciąga tę charyzmatyczną przedstawicielkę świata mody do projektów Ani Orskiej.

#IwearORSKA vol. 10 - Ula

#IwearORSKA vol. 10 - Ula
W dziesiątej odsłonie #IwearORSKA przestawiamy wam Panią Ulę, która podczas wizyty w naszej pracowni zaraziła nas niesamowitą energią. Pani Ula urzekła nas swoją elegancją oraz niezwykle oryginalną kolekcją unikatowej biżuterii, bogatą w niestandardowe projekty Ani Orskiej. 

#IwearORSKA vol. 9 - Maja

#IwearORSKA vol. 9 - Maja
W dzisiejszej odsłonie #IwearORSKA przestawiamy wam Panią Maję. Ta piękna, delikatna kobieta jest doskonale znana naszej załodze, również tej z pracowni. Jest to zasługa osobistych akcentów wkładanych w każdy wybierany przez nią projekt biżuterii. 

#IwearORSKA vol. 8 - Jagoda i Jacek

#IwearORSKA vol. 8 - Jagoda i Jacek
Po dłuższej przerwie wracamy z projektem #IwearORSKA, w którym pokazujemy że biżuteria jest przeznaczona dla każdego. Tym razem gościmy zakręconą parę - Jagodę i Jacka, którzy fantastycznie odzwierciedlają jedną z najważniejszych wartości marki ORSKA - razem. Więź Jagody i Jacka, aż z nich emanuje, tak samo jak pokłady humoru i niesamowitej energii. Zobaczcie sami! :)

#IwearORSKA vol. 7 - Kaja Janiszewska

#IwearORSKA vol. 7 - Kaja Janiszewska
Projektem #IwearORSKA udowadniamy, że biżuteria jest przeznaczona dla każdego. W tym tygodniu, aby nie zbudować mylnego wyobrażenia, że sami panowie noszą nasze projekty, zaprosiliśmy niezwykle czarującą osobę i jedną z najbardziej zapalonych kolekcjonerek biżuterii ORSKA. 

#IwearORSKA vol.6 - Bartek Płonka

#IwearORSKA vol.6 - Bartek Płonka
W tym tygodniu mieliśmy przyjemność porozmawiać z Bartkiem, który przyjaźni się z Anią Orska od lat. Bartek to indywidualista, który doskonale potrafi manifestować swój własny styl. Własnie to zaprowadziło go do butiku ORSKA. Posłuchajcie historii o unikatowej bransolecie jego własnego projektu, a także o największej pasji Bartka - freedivingu. 

#IwearORSKA vol. 5 - Wojtek Piotr Onak

#IwearORSKA vol. 5 - Wojtek Piotr Onak
To już piąta odsłona projektu #IwearORSKA, w której spotykamy się z kolejną oryginalną osobowością. W tym tygodniu mieliśmy przyjemność porozmawiać z niezwykle utalentowanym Wojtkiem Piotrem Onakiem.

#IwearORSKA vol. 4 - Eryk

#IwearORSKA vol. 4 - Eryk
Zapraszamy was do zobaczenia już czwartej edycji projektu #IwearORSKA. W tym tygodniu razem z Panem Erykiem postawiliśmy na kolor!

#IwearORSKA vol. 3 - Jerzy

#IwearORSKA vol. 3 - Jerzy
Następna odsłona #IwearORSKA, z kolejną nietuzinkową postacią. W tym tygodniu, stworzyliśmy materiał razem z Jerzym, który dzieli się z nami swoimi historiami, ale również zamiłowaniem do biżuterii ORSKA.

Strona orska.pl używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznaczać będzie Państwa zgodę)

Pre-loader