POKAŻ STRONĘ

Niech żyje bal! Najlepsza biżuteria na karnawałowe szaleństwa

Niech żyje bal! Najlepsza biżuteria na karnawałowe szaleństwa
Magiczny czas Świąt jest już za nami, w sylwestrową noc pożegnaliśmy się ze starym rokiem i z nadzieją spojrzeliśmy w kolejny. Nadszedł czas spotkań, dyskotek i bali. Uwielbiamy spotkania w gronie znajomych, tańce, śpiewy, mniejsze i większe imprezy, potańcówki, prywatki. Starannie dbamy o wybór sukienki, do której dobieramy torebkę a następnie szukamy wygodnych butów, by przetańczyć całą noc. W tym roku zachęcamy wszystkie Panie do zbudowania swojej stylizacji za pomocą biżuterii!

Biżuteria ORSKA w najnowszym teledysku grupy austriacko – francuskiego duetu Lomboy

Biżuteria ORSKA w najnowszym teledysku grupy austriacko – francuskiego duetu Lomboy
Założony w 2014 roku zespół wykorzystał biżuterię ORSKA w teledysku do piosenki Friend’s Romance.  Napisany przez wokalistkę scenariusz do teledysku wyreżyserowany został przez Mateusza Białęckiego. Akcja toczy się w onirycznie przedstawionej Japonii. Paryscy tancerze, których choreografię możemy podziwiać w klipie, za pomocą ruchów opisują historię miłości, w której bliscy sobie kochankowie stają się wrogami.

Anna Orska na scenie Festiwalu Kobiet Internetu w Gdańsku

Anna Orska na scenie Festiwalu Kobiet Internetu w Gdańsku

Organizowany po raz pierwszy Festiwal Kobiet Internetu był areną wymiany doświadczeń i wzajemnej motywacji. W Europejskim Centrum Solidarności około setka prelegentek opowiadała uczestniczkom i uczestnikom jak odnieść sukces w sieci. W ramach dwóch bloków tematycznych: biznesowego i społecznego, poruszono m.in. temat walki z hejtem, odpowiedzialności i autentyczności, budowania własnej marki w Internecie czy narzędzi używanych do rozwoju kanałów. Pierwszego dnia Festiwalu Anna Orska podzieliła się swoimi podróżniczymi doświadczeniami. W ramach panelu rozmawiała z Sabiną Lawrów (Sama przez Świat), Aleksandrą Jaskółowską (Travel and Keep Fit) oraz Anitą Demianowicz (Banita Travel) na temat samotnych wypraw kobiet. Wszystkie wspólnie zachęcały przyszłe globtroterki do...

Specjalne wyróżnienie dla Anny Orskiej w konkursie Lady Business Awards 2019

Specjalne wyróżnienie dla Anny Orskiej w konkursie Lady Business Awards 2019
25 października 2019 r. odbył się wieczór Lady Business Awards, który był uroczystym zwieńczeniem 3 Edycji Plebiscytu organizowanego przez Lady Business Club Business Woman Foundation. Osiem nagród przyznano m.in. w kategorii „Własna firma” oraz „Przedsiębiorcza Polka za granicą”. Laureatką w Kategorii Wyróżnienie Specjalne została ANNA ORSKA. Jury doceniło jej pasję tworzenia, odwagę myślenia i konsekwencję działania, a także siłę inspirowania innych kobiet.

Anna Orska n IV Międzynarodowym Kongresie Design Plus

Anna Orska n IV Międzynarodowym Kongresie Design Plus
10 -11 października w Szczecinie odbył się IV Międzynarodowy Kongres Design Plus, który poruszył tematykę projektowania produktów i usług w zgodzie z potrzebami użytkownika i planety. Podczas wykładów i warsztatów uczestnicy dyskutowali między innymi nad przyszłością sektora mody, projektowania przyszłości, ekonomii współdzielenia i ekonomii cyrkularnej.

Dodaj do kalendarza dzień na U i zadbaj o swoje zdrowie!

Dodaj do kalendarza dzień na U i zadbaj o swoje zdrowie!
15 października obchodzimy Dzień Zdrowia Piersi. Z tej okazji Anna Orska włączyła się w kampanię popularyzującą badania USG piersi organizowaną przez Fundację Rak’n’Roll oraz Avon Kontra Rak Piersi.

ORSKA gościem targów w trakcie Paris Fashion Week

ORSKA gościem targów w trakcie Paris Fashion Week

Paryż przyciąga nie tylko rzesze turystów marzących o zrobieniu sobie zdjęcia z wieżą Eiffla czy odwiedzeniu Mony Lisy w Luwrze. Jest także mekką dla wszystkich fanów mody, którzy z niecierpliwością wypatrują najnowszych trendów. Dwa razy do roku najważniejsi kupcy, styliści i dziennikarze z całego świata przybywają do stolicy mody, by obejrzeć pokazy nowych kolekcji uznanych projektantów, odwiedzić zaprzyjaźnione showroomy oraz uczestniczyć w prestiżowych targach. W dniach 27.09 – 30.09.2019 r. ORSKA zaprezentowała swoje kolekcje w ramach Targów TRANOI, które są częścią Paris Fashion Week. W zabytkowych wnętrzach Carrousel du Louvre pokazała inspirowane naturą kolekcje: Plantis, Apis, Thuja, Bery i Insekty....

Piękno asymetrii

Piękno asymetrii
Lubimy symetrię. Idealnie proporcjonalne twarze i sylwetki wydają nam się najpiękniejsze. Kojarzą się ze zdrowiem, doskonałością, harmonią. Symetria otacza nas niemal wszędzie, jest podstawową cechą budowy organizmów roślin, zwierząt i ludzi; niezwykle popularna w architekturze i sztuce, dominuje w naszych garderobach. Nosimy dwie rękawiczki w tym samym kolorze, na stopy zakładamy dwa takie same buty, w prawym i lewym uchu mamy identyczne kolczyki.

ORSKA x Muzeum Susch

ORSKA x Muzeum Susch
Na zaproszenie Grażyny Kulczyk, specjalnie dla Muzeum Sztuki Współczesnej Susch, Anna Orska stworzyła unikalną linię biżuterii. Projektantka wykorzystała fragmenty kamienia z miejsca, w którym powstało Muzeum. Większość materiału to odłamy bryły wysadzonej dynamitem pod salę Mirosława Bałki, wybitnego polskiego rzeźbiarza. 

Inspiracje zebrane na łące

Inspiracje zebrane na łące
Dotychczas w zielniku, nazywanym też kolekcją Bery, znalazły się bogate zbiory roślin ogrodowych, leśnych, a nawet uprawnych. Tego lata nadszedł czas na powiększenie kolekcji o florę łąk i przydroży. Drobne pospolite kwiatki i pędy stały się bohaterami nowych wzorów i zwabiły sobie towarzystwo. Ich urok przyciągnął małe stadka żab, jaszczurek i ważek, które tak bardzo się związały z nowymi projektami, że stały się ich częścią. Krótka linia biżuterii, która dołączyła do kolekcji Bery, wzbogacona rubinami, hematytami i szafirami wyróżnia się lekkością i romantyzmem. Nowe wzory biżuterii są propozycją dla każdej miłośniczki natury, a zwłaszcza tej miejskiej, która w codziennym pośpiechu tęskni za błogością pikników na łące.

Motyla odyseja

Motyla odyseja
Meksykańska przygoda Ani Orskiej rozpoczęła się w Mexico City, stolicy kraju. To tu poznała Polkę mieszkającą w tym odległym kraju, która opowiedziała jej o wyjątkowych podróżnikach. Sezonowe migracje kojarzyły się jej głównie z ptakami, tym razem jednak chodziło o motyle! By dotrzeć do miejsca, które szczególnie upodobały sobie te owady Ania musiała przebyć kilka kilometrów leśnym szlakiem i wdrapać się niemal na szczyt góry. Trud się jednak opłacił, motyli globtroterzy całkowicie zachwycili projektantkę. 

Przedpremierowy wernisaż kolekcji Meksyk na Mysiej 3

Przedpremierowy wernisaż kolekcji Meksyk na Mysiej 3
Na początku czerwca w murach domu handlowego Mysia 3 Anna Orska przedpremierowo zaprezentowała swoją najnowszą podróżniczą kolekcję biżuterii. Tym razem projektantka zabrała klientów, przedstawicieli mediów, stylistów i przyjaciół w podróż do rodzinnego warsztatu w San Martin Tilcajete w Meksyku, gdzie poznawała tajniki sztuki alebijes.

Strona orska.pl używa cookies i podobnych technologii