Specjalne wyróżnienie dla Anny Orskiej w konkursie Lady Business Awards 2019

Nagroda dla Anny Orskiej Lady Business Awards

25 października 2019 r. odbył się wieczór Lady Business Awards, który był uroczystym zwieńczeniem 3 Edycji Plebiscytu organizowanego przez Lady Business Club Business Woman Foundation. Osiem nagród przyznano m.in. w kategorii „Własna firma” oraz „Przedsiębiorcza Polka za granicą”.

Nagroda dla Anny Orskiej Lady Business Awards

Laureatką w Kategorii Wyróżnienie Specjalne została ANNA ORSKA. Jury doceniło jej pasję tworzenia, odwagę myślenia i konsekwencję działania, a także siłę inspirowania innych kobiet.

“Jest tyle fantastycznych kobiet biznesu, które warto nagrodzić, ale w tym roku postawiliśmy nie na czas prowadzenia biznesu, ale na zmiany, które zaszły w jej życiu. Być może nie wszyscy ją znacie, ale znają ją m.in. w Berlinie, Mediolanie i Nowym Jorku, dlatego chcemy aby jej dokonania poznało jak najwięcej Polek” – przyznała prezes fundacji – Emilia Bartosiewicz – Brożyna.

Nagroda dla Anny Orskiej Lady Business Awards

Projektantka nie mogła osobiście uczestniczyć w uroczystej gali. W krótkim filmie podziękowała za wyróżnienie. „Ta nagroda ma kilka ważnych aspektów. Praca kobiet została doceniona przez kobiety. To wyróżnienie jest bowiem nie tylko dla mnie, ono jest dla wszystkich kobiet, które tworzą te piękne produkty, promują je, sprzedają. Dziękuję, że doceniłyście Panie niestandardowe działanie, które bierze się z serca, z pasji i pięknych marzeń” -  podsumowała Anna.

Nagrodę w imieniu laureatki odebrała Monika Pawłowska, PR Manager marki ORSKA.
 Nagroda dla Anny Orskiej Lady Business Awards

Fot. Agnieszka Wanat

Nagroda Lady Business Award dla Anny Orskiej

Nagroda Lady Business Award dla Anny Orskiej

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem