Rundo - jesienna kolekcja inspirowana żywiołem

Obraz na bloga Rundo

Nieprzypadkowo metaliczne kolie, bransolety i pierścienie z kolekcji Rundo łączy z wodą niezwykłe podobieństwo. Ten żywioł jest szczególny dla projektantki Anny Orskiej. Z jednej strony koi, wyzwala i daje radość, z drugiej strony onieśmiela i przejmuje swoją potęgą. Kolekcja Rundo powstała pod wpływem wrażeń płynących z licznych morskich doświadczeń artystki.

Naszyjnik z kolekcji Rundo    Kompozycja biżuterii z kolekcji Rundo

 

Tworząc jesienną kolekcję Anna Orska powróciła do swych pierwszy autorskich projektów dla marki ORSKA. Kolekcja Rundo swą grafitową, falistą powierzchnią przypomina niespokojną toń morską, a okrągłe formy mosiężnych elementów przywodzą skojarzenia z kręgami na wodzie. Ręcznie kute plastry, o różnorodnych powierzchniach, pozwalają na rozbudowywanie struktury projektu w nieskończoność, na wzór bezkresnych powierzchni oceanów. Ręcznie wykonane okręgi ułożone w lejące się tafle metalu, dostosowują swoją formę do ciała. Multiplikowane rytmicznie elementy, w połączeniu z kryształami Swarovski, dają wrażenie załamującej światło mozaiki, przypominającej rozkołysaną powierzchnię morza.

Bransoletka kompozycja z kolekcji Rundo    Kolczyki z kolekcji Rundo kompozycja

Woda jako niezwykle piękny z żywiołów, daje poczucie największej wolności i siły. Właśnie te uczucia projektantka starała się przenieść na projekty z kolekcji Rundo. Kobieca, harmonijna kolekcja biżuterii artystycznej ORSKA już w butikach.

Naszyjnik z kolekcji Rudno grafitowy    Bransoletka złota z kolekcji Rundo

Pierścionek z kolekcji Rundo    Kolczyki grafitowe z kolekcji Rundo

 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem