Prezenty od ORSKA

Opakowania - ORSKA biżuteria Święta to czas radości, bycia razem z bliskimi i oczywiście prezentów! Najlepsze to te, które dwa razy sprawiają radość - obdarowującemu i obdarowywanemu. Żeby prezent miał prawdziwą magię musi być nie tylko trafiony, liczy się też odpowiednia oprawa, która wzbudzi ciekawość i zrobi świetne pierwsze wrażenie. Ręcznie robiona, artystyczna biżuteria zasługuje na równie staranną oprawę.

Naszą biżuterię pakujemy w ręcznie szyte opakowania z miękkiego filcu, który delikatnie otula biżuterię, lub w ręcznie robione pudełka, które skutecznie chronią ją by pozostała piękna na długo.

Opakowania - ORSKA biżuteria

W opakowaniu znajduje się również dyskretny bilecik zapachowy z aromatem 

 D’Orska - nutą zapachową zaprojektowaną specjalnie z myślą o naszej pracowni i biżuterii. Otwierając upominek najpierw czuć intrygujący zapach zwiastujący wyjątkową zawartość. Węch to najwrażliwszy ze zmysłów, dlatego D’Orska, będzie przypominać właścicielowi moment otrzymania upominku przy każdym założeniu.Opakowania - ORSKA biżuteria

Gotową biżuterię wraz z niespodziankami pakujemy w pudełko, bądź w czarną kopertę. Taki prezent wysyłamy w świat aby spełniał marzenia :)

Biżuteria jest ręcznie robiona z wielką starannością i miłością, zatem pakując ją robimy to tak samo uważnie i troskliwie. Piękne przedmioty powinny zaskakiwać i zachwycać jeszcze zanim w pełni ukażą się naszym oczom, żeby móc je w pełni pokochać kiedy już je poznamy bliżej.

 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem